Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 4
  • Poslední: 28.3.2017 9:29
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Trochu méně zášti.

Na margo nepřátelského názoru pp.Novotné a Nového: výrok kněze o tom, že je třeba náboženské symboly hájit, je pochopitelný a logický.

Stejně tak vy si můžete hájit svobodu žádný (erotický, stavovský...) symbol nemít. Málokterý katolík (evengelík...) vám tuto svobodu bude upírat.

poslanec Svoboda mimoň

Aspoň poslanec by si mohl ověřit, že soud muslimce nevyhověl prostě proto, že neměla potřebné dokumenty a advokátka to zpolitizovala.

Na margo Marxové a její potřeby oddělit náboženské a světské nutno podotknout, že chuděra asi neví, kolik zcela zažitých samozřejmých mravních úzů, postupů, rozhodování, má svůj původ ve Starém a Novém Zákoně. Ať to jde od sebe oddělovat pilníčkem na nehty.

Právě naopak

"„Přítomnost náboženských symbolů na veřejnosti je třeba hájit, protože víra a její projevy jsou nedílnou součástí lidského života jako takového,“ sdělil LN generální sekretář České biskupské konference Stanislav Přibyl

.

Právě naopak, pane sekretáři, právě naopak. A divím se, že zrovna vám to není jasné. Vy věříte v Boha kvůli tomu, abyste se s tím mohl předvádět před jinými lidmi? Vy nejste schopen se svým Bohem rozmlouvat sám v ústraní?

Pak nejste věřící v pravém slova smyslu. Jste jen figurka, která si na věřícího hraje a snaží se na tom vytřískat nejen body, ale i peníze.

Re: Právě naopak

Také mě vyjádření pana Přibyla velmi pohoršilo.