Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Zpravodajci by neměli nikdy nic - ani vyznamenání - přijímat ze zahraničí. Není pak jednoznačné, kdo je úkoluje a komu slouží... Zejména dnes, kdy v tržním hospodářství jde každý proti každému - viz americká cla evropským spojencům.Hospodářské informace jsou dnes důležitější, než vojenské. Ta tolik obávaná Čína rozhodně nechce Evropu přepadnout - ale využít...

Ono tomu Koudelkovi moc nemyslí. Celou dobu nic, a až yi z něj udělá srandu prezident, tak honem odhalí ruský gang. Ale jména nic, kolik nic, kdy půjdou k soudu nic, jen plk, že něco rozbili. A co teprve čeští spolupracovníci? To jaksi žádní nebyli?

Koudelka je prostě Koudel kaka... Karikatura odborná i lidská. Jo, Severní Korea a Irán mají špionážní zájmy v ČR, ale Rusko a Čína více? Tolik nesmyslů od človíčka s měsíčním platem víc jak kilo tisíc měsíčně. To se pak plácá páté přes deváté. Tito neoliberálové, vlastně post marxisté jak byli zvyklí, počítají, že národ je houf blbců... Pozor Koudelko, již máme kapitalizmus

Pan Koudelka nebojuje stare bitvy, pouze jede presne ve stopach jeho voditelu. Pripomenme si jen jeho vyznamenani ředitelkou CIA Ginou Haspelovouv sidle CIA. Paní praktikujici v minulem postu znamy waterboarding. Reditel jedne vyzvedne sluzby dostane vyznamenani od reditele jine sluzby. Pro koho takovy pan vlastne pracuje?

Kdo Koudelku metalizoval, ať ho taky generalizuje...

No budiž, jen mně to nějak nejde dohromady s informacemi o návštěvě Merklové v Číně a nyní tam jede s velkou delegací Macron, před nedávnem vymezení francouzské a potažmo evropské strategie vůči Rusku. Francie navrhuje definovat přátelský vztah EU k Rusku a vytvořit stabilní kontakty s Ruskem. Asi pan Koudelka bojuje nějaké staré bitvy nebo klame tělem. Že by nevěděl co se děje, o tom silně pochybuji.