Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

"A další pohled, zřejmě nejdůležitější – všechny tyto země, a navíc USA, jsou členy NATO. Jak budou bojovat, když třetina členských zemí nebude schopná odporu?"

Bojovat proti komu, čemu, proč?

Ať si bojuje pan Ludvík proti čemu chce, ale mě ať do toho netahá. Může se nechat naverbovat přímo do té největší a nejlepší armády, nemusí zůstávat jen u tajné spolupráce.

Za mě cajk. Ať odpůrci ruského plynu nabídnou lepší cenu a nikdo po něm ani neštěkne. Dokud tomu tak není, tak pracky pryč z mých kapes!

Tys už evidentně narukoval, vlku. Zkus to zopakovat Ukrajincům, kterým puťka zvedl ceny plynu v rozporu se smlouvou, a to nad úroveň za jaké se plyn dodával do EU. Mohl si to dovolit, protože Ukrajinci neměli žádnou alternativu.

V srpnu 2004 v konfliktu mezi UK a RF v ramci dodavky plynu se cena za 1000m3 pohybovala okolo 50$. V roce 2005-2006 RF zadala narovnani ceny za plyn smerem k beznym cenam na trhu. Jednalo se o ceny 160§ az 230$. Normalni tarif v zapadni Evrope je 250$. Kolik ma stat skapalneny plyn z USA, jeste nevime, tezko pod 250$

Přičemž to "narování cen" se konalo v rozporu se smlouvou uzavřenou mezi rusáckem a Ukrajinou jsi zapomněl dodat. Jediné co Ukrajina dělala, bylo to, že trvala na dodržení uzavřené smlouvy.

Evidentní seš tady akorát ty. Petr jako Pavel. Akorát podle yntelygence, jakou tu předvádíš, ty to na rozdíl od Petra děláš zadarmo. Ale můžu se mýlit, ty ziskovky dneska mají fondy na kdejakýho debyla, kterej je ochotnej tu špínu dělat.

Zkus přestat žrát ssáckou hloupoučkou propagandu a prostuduj si nedávnou historii. Jedinej (hlavní) důvod, proč rusáci utrácí nehorázný prachy za nordstreamy a southstreamy je, aby zabránili úkáčkám krást, narušovat a vydírat ohledně tranzitu plynu do Evropy. Naproti tomu ssáci pro svý mechtle mají hlavní důvody dva - dolárky, které jim ti evropští pitomci zaplatí a poškozování Ruska.

Kdybys vytáhl hlavu z sorošovy zadnice a trochu sledoval zpravodajství, tak bys to věděl.

Proč tolik hysterie, opisovači cizích textů. Mimochodem, to že ty zadarmo lezeš zloději puťkovi do zadku opravdu ale opravdu neznamená, že se normální lidi chovají dle tvého vzoru. Jediný, kdo tady vydíral bylo právě rusácko, a to nejen opakovaně Ukrajinu ale i opakovaně i Bělorusko, což bys věděl, kdybys vytáhl svou vyIízanou palici z poza puťkova svěrače a sledoval zpravodajství.

Jinými slovy, chceš říct, že rusáci neprodávají plyn kvůli penězům ale z dobroty srdce. Musím říct, že za až tak velkého vyIízance jsem tě dosud neměl. Jediný kdo tady poškozuje rusácko jsi ty užitečný ldIote, a to svou nekomeptencí.