Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 5
  • Poslední: 7.4.2016 16:57
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
A proto musíme přijmout

co nejvíce muslimských pracovních sil a pracovníků z Afriky.

Trochu to zjednoduším

Co s těmi hloupými, ale zdravými a naopak co s těmi chytrými, ale nezdravými.

Re: Dobrá hláška, ta se Vám povedla.

Viděla bych to jako návrat ke kořenům, něco ve smyslu "... v potu tváře chléb svůj dobývati budeš...". Akorát nevím, jestli se mezi těmi kořeny budou motat hloupí a zdraví, nebo chytří ale nezdraví.

Re: Trochu to zjednoduším

V každé etapě vývoje planety dochází k selekci. Jako vymřeli dinosauři, některé druhy předchůdců člověka a celé kmeny, které se nedokázaly přizpůsobit, vymřou i dnes velké skupiny lidí, kteří nedokážou v nových podmínkách technologických i klimatizačních, přežít.

Takto to chodí odjakživa a my nesmíme zapomínat, že jsme také jen součástí tohoto procesu. Jen se musíme zbavit dojmu, že jsme, např. my Evropané, nějak odpovědní za to, jestli a jak proběhne drastická a nutná selekce lidí v přemnožené Africe, či Asii.

Re: Trochu to zjednoduším

Ano, nejspíš to pane Ráži bude masakr. Jenom si nenamlouvejme, že ta selekce bude probíhat v Evropě zrovna takhle příznivě. Neschopnost elit pochopit příčiny migrační vlny do Evropy, ukazuje že ten masakr nás rozmazlené jen těžko mine. Tady musím souhlasit s F. R. Čechem "vy mladí si ještě zastřílíte" jenom doplním, "nebo zastřelí vás".