Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 3
  • Poslední: 10.1.2018 13:46
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
TV rozhoduje

V současné době už není důležité, jakou má kandidát inteligenci, kolik má plakátů, jak se chová a co říká, ale jak dlouho je znám z obrazovky. Volič hledí v první řadě levně nakoupit v supermarketu.

Mám dotaz.

Mám jeden dotaz, ryze teoretický. Uvažujme, že jsem zastáncem Miloše Zemana (není to pravda, ale to není důležité) rozhodnu se z vlastních peněz zaplatit výrobu nějakého stupidního billboardu a ten následně někam vylepím se souhlasem majitele příslušné nemovitosti. To vše bez vědomí prezidenta. Jak to bude posuzováno? Bude to kampaň vedená Milošem Zemanem? O to přece vůbec nejde! Důležité je, co uchzeči o prezidentský post za svůj život dokázali a zda jim lze věřit, že funkci prezidenta budou ev. zvládat ku prospěchu většiny občanů země. Dle mého názoru jsou takoví lidé jen dva. Miloš Zeman a jeden další, který ovšem nekandiduje. Ono jich určitě bude víc, ale já nikoho dalšího neznám. Z ostatních osmi kandidátů má jakous takous šanci projít prvním kolem jen prof. Drahoš. Ostatní tvoří křoví a docela by mne zajímalo proč. Nikdo rozumný podle mne ani nemůže pomýšlet na to, že by prvním kolem volby prošel.

Re: Mám dotaz.

V podstatě je ten ouřad na prd. Hodnotící pravidla gumová, jejich výklad dle hodnotitele. A jak to bude, když jako soukromník budu vylepovat negativní reklamy proti ostatním, komu se to započitá?