Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 4
  • Poslední: 12.10.2015 15:07
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Jde o občanskou pomýlenost

A tím pomýlenym, který žije v podivném skleníku vlastních představ o idealizované světě a odmítá ho opustit, je p.Krajhanzl a ostatní nositelé utopie "pravdy a lásky". Nad jeho názory lze jen kroutit hlavou, neb patří do kategorie " nechci svět vnímat, jaký skutečně je" a to je kategorie projevů dětí ve věku 10-14 let.

Re: Jde o občanskou pomýlenost

Pane Ráži všiml jste si, jak je Vaše kritika nekonkrétní a prázdná? Vůbec jste neuvedl v čem konkrétně jsou představy Honzi Krajhanzla "utopické" nebo "idealizované". Zkuste polemizovat konkrétně a hlavně argumentovat k věci. To že nemáte rád nějaké názory nestačí k jejich vyvrácení. Mimochodem - H. Krajhanzl má velmi dobré vědecké zázemí.

Re: Jde o občanskou pomýlenost

Bohuslave Binko, co je to "mimochodem velmi dobré vědecké zázemí"? Obhajujete vědeckou práci svého kamaráda? Vy si asi neuvědomujete, že lidi tady už leccos zažili a že u podobných akcí a dotazníků jsme velmi obezřetní a zpravidla jejich výstup není zcela v souladu s jejich skutečným názorem. Já jsem si taky udělal "vědecký" výzkum formou osobního dotazu na emigranty a uprchlíky u nás. A výsledek? Ze sta respondentů mě 92 řeklo, že nesouhlasí s jejich pobytem u nás, dva byli na vážkách a 6 mě poslalo někam, že na takové hlouposti nemají čas. A vesměs to byli lidé mě nějak známí, tudíž by mohli a byli ke mě upřímní. Takže tento můj "vědecký" výzkum, který mě nikdo nefinancoval, se nějak neslučuje s tím pravým vědeckým a draze zaplaceným výzkumem nějakého výzkumníka s velmi dobrým vědeckým zázemím. Samozřejmě věřím svému výzkumu. Vy si věřte, čemu chcete, ale zeptejte se na ulici.

Dotaz

Proč tady není můj příspěvek? Byl málo odborný?