Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 8
  • Poslední: 4.12.2014 18:23
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
morální vůdce ?

Auatralský president  obvinil Putina  ze  sestřelen  boingu ačkolv  nen vyštřování  knčeno. A výsledky  asi nikdy  nebudou zveřejněny, protože  by to poškodilo obrázek Ukrajiny  jako oběti.

  Takový člověk  může být těžko morální vůdce.  Možná tak vůdce klanu.

nu ano ...

Je rozhodně dobře, že proti Putinově agresivitě na Ukrajině se staví většina důležitých světových představitelů.

Logiký postoj anglofonního světa.

Asi nikdy nezapomenou Číňanům ten pochod po červeném koberci.

Uražená ješitnost .

Pohled na Putina obletovaného ze všech stran, živý rozhovor v ruštině, a vedle toho Obama pochodující sám vedle po betonu. Asi mu připomněli dluhy a to, že již Číně musel předat pravomoc nad Detroitem, již jí patří mnoho přístavů. Příští president USA již asi bude číňan.

Izrael

Peknej clanek Jocha. A take mam pravdu kdyz se zminuje o Izraeli. Positivni postoj k Izraeli je meritko moralni odvahy, tak vzacne v dnesni Evrope. A australane, canadani jsoiu toho prikladem. Americne jsou ale stale nejvetsi pritel Izraele i kdyz Obama ne. A Cesi? nejlepsi v cely Evrope! Duvod k sebvedomi.

Trochu málo stačí panu Jochovi

aby udělal z někoho světového lídra. Jemu stačí ta nesmírná odvaha australského politika, že řekl jednu větu Putinovi. Zrovna tak vyvozuje světovost kanadského. Není to nemístné a paranoické vidění světa? To je Putin taková světová persona, že slovní projev skládající se z jedné negativní věty k Putinovi je obdivuhoidné hrdinství? To takový Porošenko by už měl stát v čele těch odvážných lídrů světa. Tak nevím, je článek v něčem objevný, nebo je to jeden z tlachů ve snaze po honoráři.

Tony Abbott...

... je rozhodně nejlegračnější lídr anglofonního světa: https://www.youtube.com/watch?v=c3IaKVmkXuk

Nevim...

... ale pusobi to na mne tak, ze pro Romana Jocha je mirou lidrovstvi asi byt americtejsi nez Amerika.

Co znamena "prijmout politickou odpovednost" jsme v nasem prostredi videli... Nevim, jestli by byl Abbott spokojeny, kdyby Putin predvedl to co Sasa Vondra... Pripadne, "ano, je to nase odpovednost, meli jsme obsadit vychodni breh Dnepru hned po masakru v Odese... "

Co nechapu vubec, jake ekonomicke reformy chce RJ predepsat rostouci Indii...

Re: Nevim...

Tak nějak.