Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
B. Chalupa 25.12.2019 19:05

Apokalypsa se může rozpoutat v postatě každou vteřinu - lidstvo se vyzbrojilo jadernými zbraněmi a rozhodnutí je použít, vložilo do rukou politiků, jejichž schopnost (kompetence) zabránit katastrofě se ZATÍM jen náhodou nestala realitou. Lidstvo nedokázalo najít učinný způsob jak dospět k úplnému nikoliv zákazu, ale odzbrojení.

Hovoří se o vyvolávání strachu - je to poněkud jinak. Daří se jen potlačit všeobecné vědomí tohoto nebezpečí, daří se nás na tuto skutečnost přivyknout. Síly mocichtivosti, války se snaží vyvolat dojem, že eskalace napětí je vlastně je takové přátelské škádlení, že se vlastně při dobývaní moci strašením se navzájem nemůže nic stát - jen opomíjejí skutečnost, že jaderná apokalypsa se spustí - v podstatě automaticky v okamžiku, kdy po zahájení vojenské agrese jakákoliv strana konfliktu zjistí, že může prohrát....a pak miliardy lidí spatří na nebi dráhy balistických raket - to bude také to poslední co lidstvo zaznamená....

TO není strašení to je fakt - a řím dříve

J. Kalíšek 22.12.2019 18:24

Článek by měl pokračovat tím, jak takové apokalpyse zabránit. Prosazováním zdravého rozumu, analytického myšlení, nepodléhat nehlasitějším strašpyltlům, usilovně se snažit o udržení svobody myslet a konat tak, jak nám velí morálka a etika. Jenže v dnešní internetové době se tomu musíme znovu a znovu učit, protože nástroje, jak naše myšlení zotročit a apokalypsu znovu vyvolat, se vyvíjí nesmírně rychle. A navíc, sami se o něco snažit bolí. Kdo z nás má odvahu vydat se sám proti proudu? Podlehnout té jediné pravdě je tak svůdné!

V. Sobotka 29.12.2019 19:21

Apokalypsa společenská - politická může časově nastat současně s apokalypsou klimatickou a obě se budou vzájemně eskalovat. Na toto se musíme připravit a to nejde jinak, než eliminací islámu a návratem k základům křesťanství, ale v současné podobě. Konkrétně - ukončit relativizaci pravdy, politickou korektnost (v podstatě zákaz pravdy), konečně pravdivě a srozumitelně definovat fašismus a mediální manipulaci a zejména pokročit v edukaci lidstva v umění odolávat mediální manipulaci. Toto je v podstatě potřebná materializace uváděných potřebných spásonosných ideí. Můžete ji zkritizovat, zavrhnout, doplnit a podpořit. Vyberte si! Nezapomeňte, že soupeřem je zemské zlo a jeho mocný protagonista ĎÁBEL.