Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 7
  • Poslední: 28.6.2016 11:35
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Až každá imigrantská rodina bude mít 5-8 dětí

a ty zase obdobný počet, jaká bude Itálie za 50 let ?

Statistiky jsou jedna věc a realita zase druhá

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/401560-palermo-se-zmenilo-na-druhy-istanbul-ci-bejrut-tvrdi-starosta-sicilskeho-mesta.html

Klasická sluníčkářská agitka

Autor užívá statistik z posledních několika let, kde ještě nefunguje běženecká (kompromis mezi zoufalým uprchlíkem a vychytralým nájezdníkem, byť těch druhých je 80%) vlna loňského a letošního roku. A ohání se solidaritou aniž by uvedl, že italští socani jsou sice solidární s běženci, ale už vůbec ne s Italy. Ti jdou díky běženecké vlně postiženi vyšší nezaměstnaností, poklesem mezd, sociálního a zdravotního zabezpečení a hlavně rostoucí kriminalitou a náboženko-islámskou agresivitou.

To nemluvě o perspektivě spojené s dalšími desítkami milionů běženců toužících přiživit se evropské prosperitě. Prostě vládnoucí italští socani jsou jen součástí v EU vítězícího socialismu (tj. levicové totality), tak toužícího po ovládnutí EU, že jsou schopni evropskou civilizaci stojící na svobodě a demokracii zničit. A to i s pomocí islámských nájezdníků.

Re: Klasická sluníčkářská agitka

sam bych to lip nerekl dekuji snad jen dodat, ze se migranti hodi italske ekonomice ale urcite ne italum. Migranti jsou zneuzivani pro levnou praci, ktera by jinak musela byt uplne jinak zaplacena a dotvari nadherne soukoli efektivniho "kapitalismu" v evrope, kde na jedne strane lidi brani prava uprchliku, ale na druhe je vubec nemaze, ze delaj za chleba a nemaj ani na zubni pastu a tyhle spolecnosti jeste vesele pobiraji dotace a tvari se jak jsou uspesne a ecological.

Ne migranti pomahaji mozna celkovemu HDP, ale rozhodne nezvedaji median prumerne mzdy (snad sem to rek spravne)

Re: Klasická sluníčkářská agitka

Pěkný příspěvek.

Dodal bych, že nezaměstnanost je v Itálii 11,9% takže k čemu potřebují další zahraniční většinou nekvalifikované pracovní síly ?

Re: Klasická sluníčkářská agitka

nezamestnanosti je asi hodne druhu ztoho 3 zakladni(strukturalni, cyklicka, dobrovolna) a potom americke indexy U1-U6 (ktere se mi zdali velmi racionalni)to je hruby vycet

mluvite tedy o absolutnim cisle vyjadrene v % z ekonomicky aktivniho obyvatelstva

nez se do tech nesmyslu zamotam

nepredpokladam, ze ti migranti sou okamzite registrovani a pracuji podle smlouvy jinak by to asi postradalo smysl a museli by mit minimalni mzdu. Je to jako v brne pro Zetor cely jdou na fakturu nejakymu saskovi a od nich je poplacenej ten kdo ma mlcet a kolo se toci.

Tihle lidi se podilej, ale jejich existenci v ekonomice nehledejte...

Re: Klasická sluníčkářská agitka

*Brne

*,kdo...