Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 5
  • Poslední: 19.8. 2018 1:01
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení

Dobrý, zkontrolují to a těch závadných budou volání k odpovědnosti vedoucí a oponenti těch diplomek?! Ti jsou v oboru erudovaní a také za to placení, a ne špatně. Pokud to pustili k obhajobě a autor jí obhájil, a škola by chtěla titul odebrat, doporučuji těm postiženým to dát k soudu, jak je možné, že škola má tak neschopné, či všeho schopné"experty"!!!!

Svět se změnil

Měl jsem před 50 lety možnost koupit za 6000 Kčs originální diplom a titul ing., stačilo doplnit jen jméno. Nereagoval jsem, nebyl bych ho schopen někomu ukázat. Jiní neodmítli. Tehdy to také nebylo k ničemu, v práci měl dělník stejný nebo větší plat, nevztahovaly se na něj žádné prověrky, mohl nadávat na cokoliv, vynadat komukoliv, nikdo si na něj netroufl. Život je nejvyšší škola života.

Re: Svět se změnil

Jo, dobře jste udělal. Šest tisíc byly tenkrát velké peníze a za falešný diplom by Vám je tenkrát vyplatili teprve při propuštění z Borů.

Šaškárna

Je to jen velká šaškárna, protože titul nikomu neodeberou, ani kdyby se zjistilo, že svoji práci opsal písmenko po písmenku. Raději milí akademici sepište zase další petici proti nenávisti svých spoluobčanů (ne abyste to spletli a napsali patici proti nenávisti islamistů!!!!)

A vedoucí diplomových prací je nečtou?

.