Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 3
  • Poslední: 19.1.2017 15:05
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Pročpak nikdo ty faktury nerozporoval dříve

a kdo dal pokyn k jejich proplacení, když byly za práci, která nebyla odvedena? Jen namátkou otázky, které mne napadly. Soudce asi od mládí žije z peněz daňových poplatníků. A jeho rodina také, ne? Jinak nechápu. Soukromník by se takto oškubat nenechal. Nebo to nebylo oškubání? Asi ne. Pan Veselý garantoval, že se nic tzv. nepo.... a ono se nepos..... Takže měl nárok. Ostatně soudím, že s cizími penězi se dobře podniká - to myslím ty úředníky, které ten soud osvobodil. Fuj.

Blbeckost naších soudů

je snad nekonečná, nebo že vy jako všichni státní zaměstnanci drželi pospolu. K tomu okradení státu musí být vždy dva. Ten, který to vymyslí a ten, který to odsouhlasí. Ti zástupci státu to umožnili svou ledabylou práci, špatnou kontrolou, kterou měli dělat. To v tom lepším případě, v tom druhém mohli být na tom domluvení.

A kdo ty peníze vyplácel?

A kdo držel státní kasu a ty peníze bez kontroly vyplácel??? Byl to nejmenovaný člen TOP...nějaký kkt. Kalousek!!!