Pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav
130 let

Lidovky.cz

Diskuze

Kauza Altner: ČSSD sází na dovolání. Zaplatí přes 337 milionů?

Vítěz sporu s ČSSD Zdeněk Altner požádal soud, aby straně zakázal nakládat s penězi na účtech. Soud žádost odmítl, protože Altner nezaplatil včas jistinu. Sociální demokraté trvají na tom, že mají velkou šanci uspět u Nejvyššího soudu s dovoláním. Altner žádostí na předběžné opatření překvapil i vlastního advokáta Václava Veselého.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

J. Poděbradský

24. 4. 2016 12:12
Bohuš, Merkelové zm rdeček

Marek Stoniš: Ten náš premiér ...

Žena křičí: Bohouši,nemám dům a zahradu! Co kdybys zneužil poslaneckou náhradu?

Kudy chodil, tudy krad,sociální demokrat.Žena křičí: Bohouši! Nemám zlato, nemám prachy.A můj manžel, to je v ůl!Neboj, mámo, neroň slzy,dosti bude všeho brzy. Na severu prodám byty,na severu prodám důl! Kudy chodil, tudy krad,sociální demokrat. Žena křičí: Bohouši! Mám byt, mám zahradu.Mám zlato, i prachy mám. Ale ty budeš vzduch,jestli zaplatíš Altnerovi dluh! Kudy chodil, tudy krad ,sociální demokrat. Proč mě nikdo nemá rád? Protože jsem sociální demokrat?

Ne, ne, Bohoušku,protože jsi krad!

0 0
možnosti

J. Poděbradský

22. 4. 2016 11:56
Soudy?

Teď se jedná v zákulisí o tom kdo převezme ČSSD nebo zda ji rozpustí! Až po této dohodě rozhodne soud o dalších krocích ....V každém případě to má Merkelův zm rdeček a ta jeho klika spočítané!

0 0
možnosti

22. 4. 2016 9:25
Čí je to kauza?

Nevím proč jsou titulky "Kauza Altner", domnívám se že se jedná o "Kauzu ČSSD a její neplacení dluhu"

0 0
možnosti

22. 4. 2016 8:23
Další kauza, která je možná jen v Česku!

Divím se jen, že se nenajde někdo ( hlavně z oněch občanů, kteří jsou a budou touto kauzou přímo poškozeni /výpověd, krácení platů a podobně/), kdo by podal trestní oznámení na neznámého pachatele pro špatné hospodaření se svěřeným majetkem! Ostatně také riskantní současnou strategií ČSSD narůstají eventuelně výdaje strany v této kauze dále! Mimochodem, pan Sobotka včera prohlásil, že ČSSD Altnerovi nic nedluží, protože od něj žádné služby neobdržela! Ve stejném dni prohlašuje prezident Zeman ( a to na stejném serveru!), že spolu s Altnerem vydělal pro ČSSD 1 miliardu korun! Takže občánku, máš možnost si vybrat!

0 0
možnosti

J. Poděbradský

22. 4. 2016 7:14
ČSSD

Kudy chodí, tudy škodí, ve dne spí v noci krad to je sociální demokrat!

0 0
možnosti

M. Červeňák

21. 4. 2016 20:34
Já jen nerozumím tomu, proč socani

ty prachy prostě někomu, ostatně jako pokaždé, prostě a jednoduše neukradnou? Vždyť je to tak prosté, vezme se těm s nejnižšími příjmy, starým a nemohoucím, invalidům a svodným matkám. Ti všichni se neozvou a ještě ty zloděje budou příště s radostí volit...

0 0
možnosti

Z. Meisner

21. 4. 2016 13:14
zdržování

Tak nějak se nyní cudně nezmiňuje, vzpomínám - podle zpráv před pár lety- Altner se zde ehm, jaksi, nevyskytoval prostě proto, že ve Šv. se nemusel bát o život.

Pokud tomu tak skutečně bylo, jeho "zdržování" soudu v Matičce Praze se dostává do jiného světla Možná že z toho jednou bude docela napínavá biografie.

0 0
možnosti

21. 4. 2016 22:19
Re: zdržování

Inu, asi to " padni komu padni" má nějaký specifický význam, pokud jde o ČSSD.

0 0
možnosti

Igorjansen

21. 4. 2016 11:11
Moch chytra ta strana neni...

Puvodni penale, ktere i s jistinou narostlo na celkovych 336 milionu, nabihalo rychlosti 19 az 20 milionu za rok. Pokud ted maji za zpozdeni platit 3 miliony mesicne, tak se dluh CSSD bude zvysovat rychlosti 36 milionu za rok, tj. prakticky dvojnasobek. Jeste rok dva a CSSD konci v konkursu...

0 0
možnosti

21. 4. 2016 10:20
ČSSD, není to partaj,

která přicházela s hesly Čisté ruce, Padni komu padni? Není to strana, v jejímž čele a dík tomu i v čele vlády stanul křišťálově čistý, dnes už nebožtík Gross? Není to ta partaj která už v roce 1948 kolaborovala s komunisty? Je? Pak se nedivím ničemu.

0 0
možnosti

21. 4. 2016 12:00
Re: ČSSD, není to partaj,

Hlavně, dovolání se k nejvyššímu soudu nemá odkladný účinek. Hlavně že socani stále žvaní něco o nějakém právním státě. Podle mne nemají ani tušení, co to právní stát je. Právní stát zásadně neznamená, že si politická strana může dělat co chce a že si volně vysoutěžila absolutní moc nad mocí soudní. Prostě, ČSSD by měli za protivení se rozsudku soudu z r u š i t .

0 0
možnosti