Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 2
  • Poslední: 17.10.2017 15:29
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
K té pražské zeleni: už něco pamatuji, takže když

Praha tuším v 70. letech minulého století řešila nedostatek zeleně na obyvatele, tak tehdejší vedení státu vyhovělo a přifařilo k Praze okolní vesnice, a hned bylo zeleně dost. Jak myslíte, že se stal Radotín Prahou 5 nebo Šeberov a Kunratice Prahou 4? Bohužel IRP chce Prahu "zahustit", takže občané pozor, bděte. Jinak vás překvapí nějaký ten developer před vašimi okny.

...

Ono je tezky jednat s developery jako s partnery, kdyz byli zvykli dostat na magosi upravu UP, aby mohli postavit o sest pater vyssi barak, nezabyvat se okolim a mit od tretiho patra nahoru cisty vyvar. Tak se lidi nastvali a naucili se vyuzit legalni nastroje, jak branit developerum tohle delat. Ale kdyz se developer musi dohodnout a udelat na projekt poradny byznys plan, to uz je mnohem tezsi ... ted se v nasem okoli na P12 objevil treti developersky projekt, uvidime, jak dopadne. Ve verejne diskusi akorat provokovali. A to z tech predchozich dvou jeden prisel u soudu o upravu UP a druhy nedostal UR ... kdyby byl o dve patra mensi, UR bychom nezablokovali ... ale pro me to jsou porad partneri :-)