Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Již jsem zde zmínil otevřené lhaní pana Schneidera - dělá to standardně, proto je třeba u jeho článků ověřovat každou větu. Holt když ústa Kremlu nemají fakta, tak si je prostě vyrobí - a pan Léko si filozoficky odůvodní publikaci lží.

Ovšem můžeme pokračovat, ocituji "Polsko je přitom jediným evropským státem, který dosud nepřijal zákon na odškodnění těch, kteří přišli o svůj majetek za druhé světové války." Hm, co se vracelo u nás a o jaký zákon vlastně jde? Dohledávejte, milí putihujeři, Váš oblíbenec Schneider do detailů zabrušovat nebude, má důvod. Něco najdete, ale je to naformulováno tak, aby se vlastně moc vracet nemuselo ... a ani to málo se nebere vážně, viz obrazy židovského podnikatel Richarda Blocha z Hartmanic. Takže podle bumážky Polsko skutečně takový zákon nemá, ale reálně je na tom podobně jako česko. A mimochodem, i v Polsku je možné židovský majetek získat - individuální žalobou u soudu. Soudí se i potomci pana Blocha u nás ... nepodařil se mi dohledat výsledek soudního

... nepodařil se mi dohledat výsledek soudního sporu (a nebudu si ho Schneiderovsky vymýšlet), je tedy reálná situace tak moc rozdílná od Polska?

A co na vracení majetku ze strany SSSR třeba židům v pobaltských zemách? Tam je to jednoduché, židi byli bohatší, takže je okupační Rudá armáda okradla ještě před příchodem nacistů ... takže nebylo potřeba nic vracet. Podle pana Schneidera to tedy dokazuje, že Rusko nemůže hnědnout. Salut!

No a na závěr už jen obligátní pan A.B.Bartoš ... nad Polskem se ústa ústa Kremlu pohorší, že tam vyšel návod na rozpoznání žida. Ale v Česku jsme dál, máme připravene seznamy (nejen) židů! A jejich autor je opěvován jedním prezidentem jako kongeniální a druhý (lidem volený) ho rovnou zve na hrad a jeho lži používá ve volební kampani! Polská verze kojzara Schneidera by z toho z placu vyrobila článek o hnědnutí Česka. Easy!

Tohle přece nemůžete myslet vážně! Třičtvrtě století po válce a stále mezi námi chodí nějací šilhaví.

... a antisemité dostávají pozvánky od prezidenta voleného českým lidem. Je to holt vůle lidu.