Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

S autorem článku naprosto souhlasím. Situace je už tak zlá, že naše demokracie je fatálně ohrožena. Konkrétně můj účet byl na Facebooku velmi rychle zablokován, když jsem se snažil uveřejnit můj diskusní příspěvek podobného znění, kdy jsem otevřeně poukázal na to, že je nutné požadovat okamžitou demisi ministra zahraničí Petříčka, jenž dovolil českému zastoupení na 74. VS OSN se zdržet při hlasování o ruské návrhu Rezoluce o zákazu heroizace nacismu, pro níž hlasovalo více než 110 států, ale 2 byli proti (USA a Ukrajina - jak příznačné) a 53 se zdrželo(mezi nimi i ČR). POUKÁZAL JSEM, ŽE JE TO NESTOUDNÉ POČÍNÁNÍ VŮČI NAŠIM PADLÝM SPOLUOBČANŮM A OSVOBODITELŮM. Rovněž jsem přiložil tabulku všech obětí 2.světové války a nacistů, kteří ji rozpoutali, včetně Židů a Slovanů, Plné znění možná ještě najdete ve skupině SVOU VLAST NEZRADÍME! pod názvem POKRYTECKÁ POLITIKAVPRAVDA HLÁSÍ SVŮJ NÁVRAT!

Pan Schneider roce lže o rezoluci přijaté evropským parlamentem, ale je to zjevně lež, kterou chcete slyšet. Pan Schneider dodal výživné krmení pro bublinku putinhujerů.

Myslím si, že se sám přesvědčíte brzo o pravdě jako já, až Vám cenzura zruší účet.

Že už byste ty lži odhalil a doložil? 8-o

Viz můj příspěvek 29.12, 16:53. Ale mohu sem dát i starší lži pana Schneidera, tento elitní novinář podle pana Léka lže opakovaně. A nikdy ho ani nenapadne se za prokázané lži omluvit.