Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 3
  • Poslední: 25.8.2017 22:40
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Izrael + půl miliardy Arabů okolo

To je slovo do pranice! Mně si izraelští vojáci podali při focení nádraží.

Kdo jiný má zkušenosti s teroristy, obklopený půl miliardou Arabů?

Nevěřím vlastním očím!!!Konečně pravdivý článek!!Já byl ve Svaté zemi před 4 lety a vše podepisuji!!!Jenom se bojim,že tento članek na lidovkách dlouho nevydrží.....máme zkušenosti že?

NATO a závazky

Nikoliv, členské státy NATO se k výdajům ve výši 2% HDP nezavázaly. Toto orientační číslo, klesající či stoupající s HDP, je "target". (Podobně, jako v zakládajícím dokumentu NATO, Washingtonské smlouvě, je jediný závazek pouze v článku 1, řešit všechny spory mírově a bez vyhrožování /překvapení, že?/, kdežto text mýtického článku 5 žádný závazek neobsahuje, mluví pouze o úvaze jednotlivých států, co podniknou - třeba i vojenskou akci, tak je to tam napsáno, takže se s vojenskou akcí v žádném případě nepočítá "automaticky" a v první řadě a žádné státy k ničemu nejsou článkem 5 zavázány /už proto, že by to bylo v rozporu s Ústavou USA/, ať si o tom političtí i vojenští negramotové a/nebo demagogové tvrdí, co chtějí).