Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 9
  • Poslední: 26.1.2015 10:40
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
On si myslí, že po amnestii se na všechno zapomělo???

Z jeho strany neskutečná drzost. Zde je příběh, kde vystupuje pod přesmyčkou svého přijmení. Určitě poznáte červený svetr :-)

http://www.csfd.cz/film/308348-pribeh-kmotra/

https://www.youtube.com/watch?v=efbKEkYot0Q

https://www.youtube.com/watch?v=ZtukNcIzuQY

A samozřejmě, co už ve filmu neni, je Klausova amenstie, která Pitrovi velmi pomohla.

A co parta č.4

Parta č.4 jsou všude rozlezlí agenti STB jako byl Petr Sisák, který s Vasilem Mohoritou ukradl miliardu z CS Fondů, nikdy tyhle šmejdi nebyli odsouzeni a za Sisákem je řada loupeží v miliardových řádech. http://richardjahoda.blog.idnes.cz/c/445511/U-koho-skoncila-miliarda-z-CS-Fondu.html

komik

Kromě  jiného nadání, je Pitr i dobrý komik.

ale přeje! :)))

Dnešní doba přeje zločinu stejně jako před rokem, před dvěma lety nebo před pěti lety. Na faktu minimální vymahatelnosti práva v ČR se totiž nic nezlepšilo.

Lidi pod dojmem, který vytvářeří naši neprofesionální novináři, pořád řeší jen "velkou" a často i jen údajnou kriminalitu - a mentálně onanují nad zprávami o velkých pijavicích na systému, jako je třeba ten Pitr nebo Janoušek nebo Babiš (ano Babiš je největší "kmotr" a největší pijavice na systému v ČR, i když on sám lže něco jiného). Co ale ve skutečnosti lidi trápí? Takové nezajímavé drobnosti: Že když jsou někým poškození, tak se nemůžou domoci svých práv. Že policie často chrání viníky místo poškozených. Že u trestních orgánů řeší hospodářskou kriminalitu lidé, kteří tomu vůbec nerozumí...

Už jsem někde psal, že jsem teď strávil spoustu času marným řešením průšvihu, který způsobil defraudantský jednatel realitky (ukázka v reportáži - viz odkaz). No tak dodám příběh z života. Tato reportáž byla natočena v září 2014 a RK dlužila pen

Re: ale přeje! :)))

.....a RK dlužila peníze lidem už dávno předtím. A situace dnes? Pan jednatel si dál lebedí doma na neschopence (prý psychické problémy), jako by se ho to netýkalo, a nikdo na něj nemůže, dokud bude mít neschopenku. Takže ano! Doba pořád přeje zločinu.

Odkaz:

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097429889-cerne-ovce/214452801081009/

Re: ale přeje! :)))

myslel jsem, že se text vejde do jednoho příspěvku, ale ne - tak rozděleno... :)

Re: ale přeje! :)))

Pane Kosejku, kdyby novinari psali o kazde kriminalite a o vsech podrazech, tak by noviny musely mit kazdy den okolo 100 stranek!

Re: ale přeje! :)))

Tak to si nerozumíme. Nemyslel jsem to tak, že by novináři měli víc informovat o kriminalitě. Jde mi o to, aby se tématem stala mizerná vymahatelnost práva v ČR.

Příklad: Tepat do Klause za abolici je jedna věc. Druhá věc je se ptát: Je to spravedlnost, když proces trvá třeba 12 let? Není tady něco blbě systémově i personálně? A tady neuspějí výmluvy na právnické obstrukce - to jsou fakt jen výmluvy odpovědných lidí za justici a policii.

pitra

Sympatickej kluk, a pořád se směje.