Čtvrtek 28. března 2024, svátek má Soňa
130 let

Lidovky.cz

Diskuze

Co kdyby byl v roce 1964 zvolen jiný prezident USA?

Za 50 let od doby, kdy republikánský kandidát Barry Goldwater hlasoval proti přijetí zákona o občanských právech, se západní společnost příliš posunula v omezování svobody a ke státnímu zasahování do životů, vlastnictví a soukromí lidí. Píše Roman Joch.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

J. Křivan

14. 7. 2014 11:20
Co kdyby byl v roce 1964 zvolen jiný prezident USA?

Dokážu si představit i jiné scénáře než pan Joch.

Optimistický. Nad mrtvou zeměkoulí se pohybují mraky plné radioaktivního prachu. Ze Země se stala další nezajímavá planetka kroužící kolem Slunce.

Pesimistický. Jaderné výbuchy vyvolaly odpovídající reakci ve světových oceánech a žhavé jádro dokonalo dílo zkázy. Ze Země se stal další roj meteoritů kroužících kolem Slunce.

0 0
možnosti

J. Křivan

13. 7. 2014 20:41
Znáte tu kdyby ryby byly .... nemusely by být rybníky.

Jediné co jsem si ze článku odnesl je, že pana Jocha zvou na USA ambasádu. Gratuluji.

0 0
možnosti

J. Václav 261

13. 7. 2014 16:39
Když si uvědomím, že

z podobného marazmu jako je teď u nás ukázal obyčejným lidem cestu Adolf Hitler, naskakuje mi husí kůže. Proto vlastně tolik lidí dnes volá " zlatý komunisti ", od těch se to vlastně Áda naučil. Fuj, až je mi mdlo. Dám si pívo a v klidu se mrknu na fotbal, jak bývalí fašisti Německo vyklepne bývalé fašisty Argentinu.

0 0
možnosti

13. 7. 2014 18:02
Pane Václave já se tedy na bývalé fašisty

dívat nebudu. To mi morál nedovolí. Ale těm morálním kapitalistům to nevadí , že vydělávají milióny na bývalých fašistech, to je skoro stejné jako s tou IG Farben. Díval byste se i na bývalé StBáky???? Ty dějiny jsou takové zamotané a ten člověk to je takové zvláštní zvíře. Mohl vůbec Bůh stvořit takovou kreaturu?

0 0
možnosti

13. 7. 2014 10:23
Panu Jochovi asi dochází kapitál, když už není

ani poradce presidenta a medicínu se nikdy nenaučil, pouze vystudoval. A tak musí psát takovéto cancy co by kdyby. Tak se to v "svobodném státem nezatíženém světě " střídá, vzestup úpadek, bída. Moje babička nevystudovala medicínu, měla pět obecných a život za c. a k. ji naučil , že cesta do pekel je roubená samými dobrými předsevzetími. Havel, Pithard, Klaus, Zeman, Gross, Nečas, Nagyová všichni měli ty nejkřišťálovější , nejupřímnější a a nejslušnější úmysly. A podívejte se jak to s námi vypadá, na oko dobře vypadající země levných děvek, chlastu a drog. Varna pervitinu pro Německo, nablýskaná bída. Hlavně když pan Joch ví co by kdyby! Radit amíkům umím také, přemoci náš mafiánský kapitalismus neumím a neumí to ani pan Joch.

0 0
možnosti

R. Jackl

13. 7. 2014 11:13
Re: Panu Jochovi asi dochází kapitál, když už není

Máte pravdu, hydra židobolševismu se usídlila v Bruselu a Washingtonu a tím pádem se Rusko vymanulo z okovů otroctví do kterého pomalu padáme my...Jednu pravdu Joch má a to, že "Západní" země pomalu a jistě ořezávají občanské svobody a nakonec se to projevuje i ve formě mafiánského kapitalismu'. Porazit se dá, nic není věčné, jen si musíme vzít příklad s prvotní americké ústavy, která je už dávno zapomenuta!!

0 0
možnosti