Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 3
  • Poslední: 22.6.2016 19:24
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Způsob, jak chudí budou chudými po celý život

Asociální politika bank za přihlížení státu.

Místo toho, aby vláda /jako v civilizovaném světě/ podpořila mladé lidi, aby si pořídili nemovitost jako pojistku na stáří, tak je nechají raději vysávat majitely bytů a ve stáří z nich budou /ale až za několik volebních období/ bezdomovci.

Známá si před cca 50-ti lety pořídila luxusní byt v New Yorku za cca 120 000 USD, loni jej prodala za cca 1 500 000 USD, daně platit nemusela, protože 1x za život je po dlouhé době vlastnictví prodej nemovitosti osvobozen od daně. Tomu říkám kapitálové zhodnocení majetku, a ne nějaké fondy, které pro*erou víc, než vydělají.

Bankovní sektor

nastavuje podmínky zaměřené na solventní zahraniční klientelu, která zaplatí obálkovou metodou celou nemovi tost a postaví si na ní, co se mu uzdá, arabáč minaret a modlitebnu, jiný nové Čapí hnízdo a podobně.To by bylo, že by ty Český socky z toho nevyšachovali,ó , to se zase patřiční nadlidé pomějí - a pak že rozkrást už není co. Zdroje jsou a je jich hafo, například postupné vyvlastňování mnohdy téměř již zaplacených hypoték z veřejného zájmu a lukrativní prodej cash.

Česká obchoní banka se nast