Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 3
  • Poslední: 27.8.2014 7:03
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
oI

Děkuji za seznam !!!

Buďme vděční za ráje, obyvatelům pekla dávají naději

Kdyby neexistovala daňová pekla, nebyl by důvod využívat daňové ráje

Lidé si naivně myslí, že pokud nenasytné státy vyhrají a daňové ráje zruší, stát dostane vice peněz a bude moct snížit daňové sazby běžným občanům a malým podnikatelům. Opak je ale pravdou - pokud se státům podaři se zbavit konkurence ze strany rájů. nic jim nebude bránit ještě vice utáhnout daňové šrouby.

Riziko odchodu nejvíce obíraných je to jediné, co stát odrazuje od ještě brutálnějšího žďímání.

Každý jedinec má právo bránit svůj život a majetek!

Pokud někdo chce něčí peníze, musí mu nabídnout takové zboží či služby, které mu za ty peníze stojí (tzn. za které mu zaplatí dobrovolně).

Za nevyžádané služby se neplatí!

Neexistuje nárok na cizí majetek!

Násilné donucení je nelegitimní, užití násilí je legitimní pouze v případě obrany, ne v případě agrese (útoku na cizí život či majetek).

Přestože lidé nadávají na firmy I jednotlivce (Kvitová) odcházející do rájů, ve skutečnosti tito lidé dávají státu na vědomí, že t

Re: Buďme vděční za ráje, obyvatelům pekla dávají naději

Chtěl byste žít ve společnosti, kde by platilo pouze právo silnějšího? Taková by totiž společnost byla, kdyby neexistoval stát. Myslíte, že byste to byl zrovna Vy. kdo by byl nejsilnější, nebo byste klidně akceptoval být otrokem jiného, ještě silnějšího?

Miluju ty polovzdělance co přijmou nějakou poučku a mají jasno. :-)