Aleše Hušáka rozlučkový e-mail

Bývalý generální ředitel Sazky napsal médiím: Odcházím se věnovat novým výzvám.

Lišák Hušák zůstane v čele Sazky. Kdo si v posledních tádnech myslel, že generálnímu řediteli zadlužené loterijní firmy již zvoní hrana, šeredně se mýlil. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Lišák Hušák zůstane v čele Sazky. Kdo si v posledních tádnech myslel, že generálnímu řediteli zadlužené loterijní firmy již zvoní hrana, šeredně se mýlil. | foto: © ČTKČeská pozice
Lišák Hušák zůstane v čele Sazky. Kdo si v posledních tádnech myslel, že generálnímu řediteli zadlužené loterijní firmy již zvoní hrana, šeredně se mýlil.

Aleš Hušák před dnešním zasedáním valné hromady Sazky, která má rozhodnout o definitivním konci jeho angažmá v loterijní firmě, poslal médiím dojemný e-mail.

ČESKÁ POZICE jej uvádí v plném znění:

Vážení přátelé,

dnešním dnem končím jako předseda představenstva SAZKA, a.s., a odcházím mezi sázející. Děkuji upřímně všem spolupracovníkům a lidem, kteří SAZCE věřili a stále věří. Jsem přesvědčen o její síle a budoucnosti.

Jsem hrdý na to, že jsem mohl 16 let stát v čele jedné z nejúspěšnějších českých společností a mohl sloužit českému sportu. A jsem hrdý, že se nám společnými silami podařilo to, čemu věřil jen málokdo. Postavit za extrémně krátkou dobu moderní arénu, kterou tato země potřebovala, která jí už přinesla přes 5 a půl miliardy korun, všechny nás přežije a bude ještě dlouho sloužit lidem v této zemi. Lidé, kteří něco budují a stavějí, tedy i já, se dopouštějí chyb. To dobře vím, zároveň ale věřím, že základy, které SAZKA a ARÉNA mají, se podařilo postavit pevné a trvanlivé.

Děkuji také Vám novinářům. A pokud mohu, prosím Vás o shovívavost v následující době, kdy se budu věnovat novým výzvám.

Přeji Vám všem pevné zdraví.

JUDr. Aleš Hušák

Aleš Hušák se bude věnovat „novým výzvám“. Studovat, jak někde prosáklo, možná by mohl i psát. Talent k tomu jistě má, soudě podle e-mailu na rozloučenou. Kratičkému textu nechybí trocha lehkého humoru, upřímnost, víra, hrdost nejen na sebe, lehké sebezpytování, poděkování, prosba i přání, celé zaobaleno v jemném patosu. Autor dodal všechny ingredience, které působivý rozlučkový e-mail musí obsahovat.

Starší články o působení Aleše Hušáka v Sazce a dění kolem loterijní firmy.

Počet příspěvků: 3, poslední 16.9.2011 03:55 Zobrazuji posledních 3 příspěvků.