Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 2
  • Poslední: 18.7.2017 11:48
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Že Izrael je úspěšná země,

není pochyb. U nás zase byla silná a úspěšná židovská menšina. Bohužel, hlásila se tehdy víc k Němcům než k Čechům. Tedy až do té doby, než jim Hitler vysvětlil, kam patří. Byl bych velmi rád, kdyby vazby na obyvatele Izraele byly co nejtěsnější. Už proto, že bychom byli schopni, jim tady vytvořit zázemí a třeba existenční alternativu pro antisemitské trendy v západní Evropě, např. ve Francii, kde je exodus Židů nejsilnější.

No...

Právě jsem si přečetl komentář I. Léka o vymknutí se člověka přírodě. Ne že bych s ním naplno souhlasil, ale rozhodně mi to přijde méně mimo, než optimismus izraelského Bělobrádka... Ale jestli je to ten poradce Netanjahua, co mu maloval ty obrázky k iránskému jadernému výzkumu (pardon, připravoval podklady), nedivím se.