Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

"Jeho volební vítězství se stalo triumfem demokracie nad globalistickými elitami, které se tři roky snažily zmařit výsledky demokratického referenda o brexitu z roku 2016. Johnsonovo vítězství je triumfem demokracie nad nevolenými globalistickými elitami."

Pokud je to triumf demokracie, pak musí Johnsonova vláda vyhlásit druhé referendum, protože pro strany, které ho měly v programu, hlasovalo více než 52 procent voličů.

Nebo tak daleko vaše touha po demokracii nesahá, když vám vadí výsledek?

Co musí či nemusí udělat vláda premiéra Johnsona je věcí Britů a jejich královny. Nikomu jinému, ani Vám, do toho nic není. Referendum bylo vyhlášeno a konalo se. Výsledek jasný. Pokud tento výsledek nebude naplněn, nelze konat nové referendum ke stejné otázce. Výsledek referenda totiž znamená vůli většiny britských občanů. Demokratické většiny. velká Británie nyní musí z EU vystoupit. Pokud občané GB časem seznají, že se mýlili, mohou vyhlásit k věci referendum nové. Po čase, nikoliv před naplněním výsledků prvního referenda. O tom to je.

Jo, souhlasím. také to tak vnímám.

Tady si pište co chcete, my těžko můžeme Britům něco radit. Rozhodli se tak, jak se rozhodli a Vaše řeči na tom nic nezmění, ba ani nikoho nezajímají. Máme své problémy a zájmy a tady je nutné hledat řešení a co největší shodu. A chci zdůraznit, že nějaké elitářské rady nikoho nezajímají. Dobré věci vždy vznikaly, když k tomu byla vhodná atmosféra ve společnosti. A ta mně nyní schází.