Čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie
130 let

Lidovky.cz

Diskuze

Údajný otec myšlenky brněnské koalice: Don Pablo

Piráti, partneři ODS na brněnské radnici, by se měli primátorky Markéty Vaňkové,souputnici poslance Pavla Blažka (ODS), zeptat, kdo byl skutečným vlastníkem společnosti Brandson Enterprises.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
MT

26. 10. 2018 21:08
Potvrzeno

Potvrzeno, marná sláva. Evropa skutečně končí za Negrelliho viaduktem...

0 0
možnosti
PP

P71e39t12r 26P78o98r15a62d50y

26. 10. 2018 13:48
don Pablo

Pan Léko napsal dobrý článek, ale zřejmě z obav z tr. stíhání ještě řadu věcí vynechal. Například neuvedl firmu Víno Marcinčák s.r.o., v jejíchž orgánech se potkala paní Vaňková s donem Pabem i s hochy s ČSSD (Hašek a spol). Jak dojemná spolupráce! A též se neuvedlo, že don Pablo má manželku - exekutorku paní Blažkovou. Hádejte, který exekutorský úřad pohledávky vymožené paní Vaňkovou vymáhal??

Piráti se zbláznili a vydali se po cestě Žít Brno.

0 0
možnosti
I

Igorjansen

26. 10. 2018 8:30
Jsem rad

Jsem rad, ze pana Leka trapi nejake Brnenske nesmysly u kterych se ani nepokusil naznacit spachani nejakeho trestneho cinu a zaroven ho nechavaji klidnym fakta, ze premier Don Andras ukradl statni firmu (Agrofert), okradl stat na danich a dotacich atd...

0 0
možnosti
MN

28. 10. 2018 4:29
Re: Jsem rad

Pletete páté přes deváté. Článek není o Agrofertu, těch si dost najdete jinde. Nikdo netvrdí, že paní Vaňková spáchala trestný čin, ale jako kolaborantka odsouzeného kriminálníka je nedůvěryhodná a nezpůsobilá k výkonu jakékoliv veřejné funkce.

0 0
možnosti