Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Je to smutné... :-/Rv

Snahy umlčet každého, kdo není v linií " správné"názorové pravdy , jsou v levicových hnutích zakódovány. Takže nic , čemu bychom se měli divit.

Na Facebook koluje obrazek Grety, ktera nasupene rika: How dare you? You have stolen my peace prize! (Jak se odvazujete? Ukradli jste mi cenu miru!) Je to parafraze na jeji projev. Dobry vtip!

Poznamka - Nobelovu cenu miru dostal Abyi Ahmed.

Hodil jsem do vyhledávače Goofle frázi: "greta lunch in train hunger chirldren" a těšil jsem se na záplavu odkazů, kde zmiňovaný obrázek uvidím.

Jaké bylo mé překvapení, když mi Google vrátil naprosto nerelevantní odkazy, které se ani vzdáleně neblížily tomu, co hledám.

Stejnou frázi jsem poté vložil do vyhledávače "Duck Duck Go" a co myslíte? Odkaz na článek s fotomontáží byl na prvním a ještě několika předních místech.

Tolik k manipulaci, kterou s námi provádí "všemocný" Google.

Pavel Matocha má pravdu. Nikdo neupírá Gretě právo na vyjadřování se. Ovšem novináři vyvolávanou, celosvětovou hysterii kolem té přitroublé, pubertální husičkyje třeba odsoudit.Kdyby média o jejích přinejmenším neodborných a nerozumných názorech mlčela, nikdo by po ní ani neštěkl. Celosvětovou "celebritu" z ní udělali novináři. Stále dokola totiž dokazují, že mohou za všechno špatné, co se kolem lidské společnosti děje.

Hyperkorektností k trvalé invaliditě!

Kazdy ma moznost postavit se na stranu Dobra. A kdo ta neucini, musi pocitat s nasledky.

Kdo se postaví na stranu lži a nenávisti, tomu vkontakte nehrozí nic. Je tam svobodný.

Já jsem se postavil na stranu dobra a tvrdím, že Greta T. by měla chodit do školy a přestat veřejně vystupovat.

Ve škole, už látku, kterou zanedbala nedožene, takže bude muset opakovat ročník a čím dřív to bude, tím to pro její intelektuální vývoj bude lépe. No a veřejné vystupování i zájem médií v ní zanechají nesmazatelnou negativní psychickou stopu. Když zájem o ní opadne, což bude nejpozději za tři měsíce, tak se dostaví trauma. Politici v "důchodu" o tom, jak je mediální zapomnění traumatizující, mohou dlouze vyprávět.

O svých dětech chcete rozhodovat Vy nebo to necháte na nějakém diskutujícím ze Švédska? Co je podle Vás "dobro"_

Nenávistné příspěvky může bez obav zveřejňovat pouze Greta a její soukmenovci. Ti se cenzury bát nemusí.:-/

Twitter v minulosti zablokoval tisíce účtů podporujících terorismus.

Americký komik David Jarebaum byl na twitteru zablokován za tweet "If gay people are a mistake, they're a mistake I've made hundreds of millions of times, which proves I'm incompetent and shouldn't be relied upon for anything."

A účet bloknutý jeden ze zakladatelů Twitteru. Proč? Jendnoduše omylem.

Ale to je nuda, světové spiknutí liberálů Vám dnes odhalí každý začínající konzervativní svazák. A bude se cítit div ne jako disident.

„Drahá Greto, nenávidím OSN víc, než si umíš představit, ale neukradli ani tvoje sny, ani tvoje dětství – to udělali tvoji rodiče. Ti by měli být zavřeni za zneužívání nemocného dítěte, ti tě vyděsili a udělali z tebe extremistku.“

To opravdu ani autor ani editor nerozumí psanému textu? Ani čtenáři nic? Ani úžasný pan Léko - bojující za lepší = Orbánovskou - Evropu nevidí nic zvláštního?

Tento příspěvek nekritizuje Grétu, ale její rodiče. Ale kdo by skutečně přemýšlel, co čte ... to by zavánělo neomarxismem, že? A koho by zajímalo, že Avi Yemini má svůj účet dávno zpět.

Parlamentní listy hadra. Svatou válku proti liberálům dovedete k vítěznému konci za každou cenu. Bez milosti.

Ještě jsem si pročetl článek Peak Greta. V něm autor sám zdůrazňuje, že se Gretě věnovat nechce - a skutečně ji samotnou kriticky nezmiňuje. Tím se stává z titulku "Snahy umlčet kritiky Grety Thunbergové jsou realitou" obyčejný fejk.

Něco jste patrně zapomněl. Rodiče ve spojení s novináři a jejich médii. Rodiče sami by totiž nic takového nesvedli.

Moc nevím, co chcete říci, ale na lhavosti titulku článku pana Matochy to nic nemění.

pravda až to bolí