Čtvrtek 28. března 2024, svátek má Soňa
130 let

Lidovky.cz

Diskuze

SCHNEIDER: Státní skleróza?

Skupina Ztohoven by za odcizení a zničení prezidentské standardy tresty odnětí svobody dostat neměla. Měla by však být odsouzena k nápravě stavu.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

L. Kašparová

13. 6. 2017 19:10
jen materiální škoda?

když já mám pořád pocit, že tu jde o znectění státních symbolů...

0 0
možnosti

11. 6. 2017 21:53
Drahý pane Franku,

povězte nám něco o odkopání pana Schneidera ať se poučíme. Dík.

0 0
možnosti

11. 6. 2017 21:19
Darebáku

Schneidere, dříve jsem vás komentoval, ale shledávám to zbytečným, už jste tak odkopaný , že už to není nutné.

0 0
možnosti

J. Schneider

12. 6. 2017 11:52
Drahý příteli,

ani nevíte, jak mi vaše běsnění lahodí. Hrozím se jen okamžiku, kdy by se mnou souhlasil člověk vašeho charakteru. Proto prosím, pokračujte, ale kontrolovaně, ať vám to vydrží!

0 0
možnosti

11. 6. 2017 10:16
Díky za to

tak jak jste to napsal. A na tu podstatu, tj domýšlení následků. Také jsem byl zastáncem podmíněného trestu spolu s nahrazením škody a to z podstaty činu, který je v tom, že přece nemůžete vlézt někam co vám nepatří a tam si vzít co se mi líbí. Tím, že ta soudkyně je osvobodila, tak takové činy legalizovala. Tím, že jste to domyslel do důsledku, že by nakonec se ti nýmandi stali obětními beránky, souhlasím s navrženým trestem tzn úklidové práce a nahrada trestu.

0 0
možnosti

10. 6. 2017 10:16
Co věděli již před dávnými věky

Podívejte se, co věděli již tisíc let před námi:

Demokratické zřízení doplatí na to, že bude chtít vyhovět všem.

Chudí budou chtít část majetku bohatých. A demokracie jim to dá.

Mladí budou chtít práva starých, ženy budou chtít práva

mužů, cizinci budou chtít práva domorodých občanů. A demokracie jim to dá.

Zločinci budou chtít obsadit veřejné funkce. A demokracie jim to dá.

A až zločinci nakonec demokracii ovládnou, protože zločinci od

přírody tíhnou po pozicích moci, vznikne tyranie horší, než dovede

nejhorší monarchie anebo oligarchie.

Socrates

0 0
možnosti

10. 6. 2017 9:32
Povstal pan Putna

Povstal kádrovák Putna a cítí se oprávněn soudit, kdo je čeho hoden

Přitom ho mrzí, že se zneužívá jméno Charty 77. „Jen to vypovídá o tom, jací jsou dnes lidé, kteří o ní mluví. Nedá mi to nevzpomenout nesmrtelného výstupu pana Putny, který vyzval Lenku Procházkovou a Honzu Schneidera, aby odvolali svůj podpis pod Chartou 77, protože ve světle svých dnešních názorů jich prý nejsou hodni. Tak to je přesně ono, to je à la píseň ‚Vstanou noví kádrováci‘.

0 0
možnosti

J. Křivan

11. 6. 2017 20:23
Re: Povstal pan Putna

Vítám zpět, bohužel si ti noví svazáci budou muset hodně nabít ústa, než jejich následovníci pochopí, že naletěli. Bohužel proto, že v té mizérii pojedeme s nimi.

0 0
možnosti

10. 6. 2017 7:44
Ztohoven nebo stohoven?

Tato skupina neschopných pseudoumělců by se měla nazývat Sto hoven. Je jednoznačné, že musí zaplatit novou prezidentskou standardu a všechny práce spojené s poškozením střechy pražského hradu. Nevím, co by říkal pan Kalousek, kdyby někdo vylezl na střechu jeho domu a poškodil ji.

0 0
možnosti

10. 6. 2017 6:36
Tak pane Schneidře

Tak pane Schneidře , přemýšlíte podobným směrem jako já ,ale nedotahujete věc do konce. Soud se skupinou Ztohoven je dalším ze střípků že současná společnost se nepoučila z chyb husákovy normalizace. Za co byl odsouzen olomoucký Smetana za poškozování cizí věci. Oni udělali malou škodu /35tisíc za standartu/ . Když se dívám v ČT24 na Tvarůžkovou, Witowskou, Borka, Dolanského , Takáče mám pocit že mi je o třicet let méně a dívám se na husákova Dumbrovského, Jambora a Další. Je to neomarxismus.

0 0
možnosti

10. 6. 2017 7:39
Re: Tak pane Schneidře

S tímto příspěvkem nutno souhlasit. Jen by se mělo osvětlit, kdo tyto tak zvané žurnalisty Witowskou, Takáče a spol., kteří hrubým způsobem porušují zásadu nestrannosti veřejnoprávní televize, úkoluje.

0 0
možnosti