Pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav
130 let

Lidovky.cz

Diskuze

SCHNEIDER: Fackování novičokem

V diskuzích o otravě Skripalových novináři trestuhodně srážejí civilizační úroveň společnosti tím, že zcela opomíjejí do své každodenní činnosti aplikovat zásady dokazování před soudy. Reakce komentátora Jana Schneidera na článek Petry Procházkové o novičoku a výrocích Alexeje Venědiktova.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
MK

31. 8. 2018 22:20

Co k tomu dodat. Je to názorný příklad kvalitativního rozdílu, když fabuluje absolventka komančské fakulty žurnalistiky a racionálně myslícího člověka. Procházková režimní kariérista, kontra

0 0
možnosti
MK

31. 8. 2018 22:33

Bohužel velký bratr mi to přerušil. ... objektivně hodnotícímu Schneidrovi. Pokud chtějí být LN seriózní noviny, tak by měly dávat přednost Schneidrovi před Procházkovou.

0 0
možnosti
ED

E41v54a 90D74u51d78k17o31v63á

31. 8. 2018 12:50
S Petrou Procházkovou je zbytečné

polemizovat (viz článek "Ruské invaze jsou motivované starodávným mesiášským komplexem"). Je mi jí, holky líto, to ano. Ve svých slohovkách poslední dobou jen plácá páté přes deváté.

0 0
možnosti
ML

30. 8. 2018 22:15

Seriously? Pane Schneider musím Vám pogratulovat, protože Váš článek mne přiměl registrovat se (ikdyž bych to za žádnou cenu a za žádných okolností neudělal), aby jse se vás mohl dotázat, kde jste Vy přišel ke svému patentu na rozum a k jediné real thruth, která existuje. Vaše články stylu, zaútočím na někoho kdo má nepotvrzené informace, tím že budu šířit stejně nepotvrzené věci, jsou trochu otravné. Mohl by jse alespoň občas přiblížit ze které bezedné studni moudrosti čerpáta. Děkuji Váš vĕčnĕ otrávený čtenář

0 0
možnosti
JS

J. Schneider

31. 8. 2018 0:58
Re:

Nevím, jakou kombinací jakých substancí jste se dostal do stavu, kdy vznášíte taková obvinění. Já něco takového o sobě tvrdím? Pokud jste si neráčil všimnout, já vycházím ze stejných informací, které zveřejnila Procházková, pouze si z nich dovoluji vyvodit jiné závěry. Tou bezednou studnou je kritický rozum - a střízlivost.

0 0
možnosti
RD

30. 8. 2018 20:53
Chodí a kváká to jako kachna, je to kachna

Možná nelze připsat jakékoli použití novičoku automaticky na vrub Ruska,ale je-li obětí zběhlý ruský špión, těžko hledat zavinění někoho jiného. Ostatně jde o zavedenou praxi - viz případ Litviněnko.

0 0
možnosti
JS

J. Schneider

31. 8. 2018 0:55
Mýlíte se zásadně

Obětí nebyl zběhlý, ale PROPUŠTĚNÝ ruský defektor. Kdyby ho chtěli obezdušit, měli na to několik let. Rusové ho však propustili poté, co mu byla udělena milost. Rozumíte již nyní tomu zásadnímu rozdílu?

0 0
možnosti
JF

30. 8. 2018 20:33
Váleční štváči, kam se člověk podívá !

Největší odborník na novičok široko daleko, pan Jan Schneider, opět promluvil, dokonce v nejlepší tradici časů dávno minulých začal tahat za nohy i válečné štváče! Nutno dodat, že ale ne ty z Wall Streetu, pro pana Schneidera se totiž tito zloduchové stačili tentokrát přestěhovat dokonce i do České republiky!

0 0
možnosti
JS

J. Schneider

31. 8. 2018 1:00
Zkuste napsat něco konkrétního,

a neopakujte ty vaše oblíbené fráze z VÚMLU, nebo odkud.

Rád bych vám odpověděl, ale není na co.

Zkuste se polepšit, jestli to jde.

0 0
možnosti
G

Goeg

30. 8. 2018 18:04
Vyborne

Vyborne pane Schneidere, jako obvykle. V politice to funguje tak, ze kdo chce psa bit, hul si najde. Pravda neni az tak podstatna. Nazornym prikladem je to, jak nasi politici ve snemovne rozhodli co je pravda a usnesli se, ze v Cesku se nikdy zadny novicok nevyrabel ci nesyntetizoval. A reditel vojenskeho vyzkumneho ustavu, ktery to nejlepe vedel byl okamzite odvolan, protoze si dovolil rici opak. Lez se stava pravdou a pravda je prohlasena za lez. Jenom hlupaci nevidi, co se deje.

0 0
možnosti