Středa 17. dubna 2024, svátek má Rudolf
130 let

Lidovky.cz

Diskuze

Ruským motorkářům by měl být průjezd zakázán

Je povolení cesty proruských motorkářů projevem síly naší demokracie anebo naší slabosti? Spíše slabosti. Zdůvodňuje Pavel Svoboda.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

T. Czernin 251

29. 4. 2015 2:39
Socanská Evropa slovy lidovce

typická ukázka touhy bolševických socanů a lidoveckých hadů zakazovat, přikazovat a milostivě velkopansky dovolovat...

0 0
možnosti

Jiri Janecek

27. 4. 2015 8:24
Nevim...

...tento hloupy blabol vysel minuly tyden na bakalove aktualne... Neni snad CP/LN schopna naplnit svuj obsah vlastnimi prispevky (a pokud mozno kvalitnejsimi)?

Jinak tam jsem k clanku pridal otazku, jestli je smutnejsi, ze clovek, ktery vyprodukuje takovy nevalny text uci na verejne VS a nebo to, ze sedi v EP ci delal predsedu legislativni rady vlady; vydrzelo to tam 3 hodiny, tak su zvedavy, jestli zdejsi charlieove budou vic charlie...

PS: Pro jizdu na motocyklu je treba v EU zvlastni povoleni?

0 0
možnosti

27. 4. 2015 8:51
proč čtete hloupé bláboly ?

0 0
možnosti

26. 4. 2015 19:11
nic proti turistice ...

Pokud přijede několik turistů na motorkách, budou dodržovat zákony a budou se chovat slušně, ať si jedou kam chtějí. Vzhledem k tomu, že to nejsou žádní turisté, ale Putinova násilnická jednotka, vstup by jim neměl být umožněn. Tato jednotka dělá Putinovi stejné služby, jako dělali hnědokošiláči SA Hitlerovi. Je oprávněné podezření, že budou provádět ruskou propagandu a provokace.

0 0
možnosti

26. 4. 2015 8:02
Kdo chce pořád něco povolovat či zakazovat

Úvaha, jestli někomu něco zakázat nebo povolit, je projevem malosti a těžkým dědictvím totalismu.

0 0
možnosti

J. Škodák

25. 4. 2015 14:17
A copak také tak uctít oběti komunismu?

A copak tak fešáci motorkáři uspořádat podobnou akci této velikosti k

uctění památky těch obětí komunismu, které zahynuly v sovětských

koncentrácích-Gulagu? Těch obětí bylo mnohem více, než těch, co padly

ve  II.svět.válce i s holocaustem dohromady !!!  Problém však tkví v

tom, že těch táborů bylo po celé SSSR asi 25 000-30 000 a oběti byly

naházeny většinou do masových hrobů, které ještě dnes nejsou plně

odhaleny a v současné době není vůle, neboť jediné muzeum Gulagu převzal

ruský stát pod patronací Putina, a nechal odstranit všechny

kompromitující materiály kolem KGB a Stalina. Tak se motorkáři pochlapte

a uvidíme jak se Vám to s průjezdem v Rusku podaří !!!

0 0
možnosti

Tatana

25. 4. 2015 16:06
Re: A copak také tak uctít oběti komunismu?

Pane Škodáku, v květnu se bude konat tryzna za odvlečené do gulagu v Praze na Olanských hřbitovech.

Zúčastnit se může každý, každý bude uvítán.

0 0
možnosti

25. 4. 2015 14:13
A co

velkolepé vraždění opozičníků na Ukrajině, nevadí? Jsou parchanti, ale naši.

0 0
možnosti

Tatana

26. 4. 2015 10:01
Žijeme v nádherné zemi

Pánové, po přečtení Vašich příspěvků jsem si uvědomila , v jak nádherné a bezpečné zemi vlastně žijeme.

Vždyť poslední skutečná tragedie nás postihla za 30-ti leté války, kdy zemřelo cca 2/3 populace.

V severní Americe vyhubili skoro všechny Indiány, zlomek černochů přežil transport z Afriky a důsledky špatného zacházení se táhnou dodnes.

Ano, sedíme, seděli jsme, a sedět budeme vždy na 2 židlích. Je nám to dáno po desítky generací a postihne to i naše potomky.

Vždyť i svatý Václav balancoval mezi Bavory a Sasy, proto tady máme chrám sv. Víta, původně saského patrona.

0 0
možnosti

Tatana

25. 4. 2015 13:27
Na pohřbu demokracie a západních hodnot

jsem již byla .

Pohřební průvod se táhl od Srebrenice, kterou Holanďané zbaběle vydali Srbům.

K průvodu jsem se přidala u Jihlavy a jela krok - sun - krok až do Prahy. Průvod pokračoval až do Německa.

Jesli českem profrčí pár chlapů na motorce je fuk. A jesti mluví rusky, srbochorvatsky, maďarsky, řecky, německy nebo anglicky je mi jedno.

Oni se mají kam vrátit, to ti ze Srebrenice nemají.

A dost nerada bych se dostala do průvodu, ve kterém bychom ze svých domovů museli prchat do neznáma my. Předpokládám , že politici jsou svými voliči přepychově placeni právě za to, abychom se v podobném průvodu neoctli.

0 0
možnosti

J. Matuš

25. 4. 2015 18:44
Re: Na pohřbu demokracie a západních hodnot

Ano, je jedno, jestli mluví maďarsky, nebo rusky, ale není jedno, že výslovně podporují expanzivní, mafiánský režim.

A jestli propagují ty ruské hodnoty, tak by především měli jet na ruských motorkách, a ne na těch západních, prohnilých.

0 0
možnosti

Tatana

25. 4. 2015 13:08
Zakaz průjezdu organisovaných skupin motorkářů?

Žijeme ještě v demokracii?

Nechce autor zakázat návštěvu motorkářům na Velkou cenu Brna? Ti jsou také organizovaní, někteří popíjejí alkohol, technický stav jejich motorek je různý, zacpávají silnice.

0 0
možnosti

25. 4. 2015 10:36
autor mi mluví z duše

Malá oprava první věty - nejde o proruské motorkáře ale o ruské motorkáře. Jinak ale zcela sdílím autorův pohled. Průjezd by vláda neměla připusti. A nejlepší by bylo, kdyby se to obešlo bez výmluv typu "nestihli jsme vyřídit žádost". Je to velmi prosté ... tuhle bandu násilníků prostě u nás nechceme. Nepřejeme si, aby se tu producírovali a demonstrovali ruskou nadřazenost.

0 0
možnosti
Foto

Babul

25. 4. 2015 11:01
Re: autor mi mluví z duše

Oni ti něco udělali? Chudinko ublížená... To musí být mindrák!

0 0
možnosti

Ivana1

25. 4. 2015 8:32
Jsem pro

Podporuji manifestační průjezd motorek N.V a souhlasím s ním. Jako připomínku vítězného tažení Rusáků při porážce nacismu ve 2. světové a jako demonstraci odporu proti celosvětové rozpínavosti Ameriky.

Ivana Ebuová

0 0
možnosti