Čtvrtek 28. března 2024, svátek má Soňa
130 let

Lidovky.cz

Diskuze

Proč vítězí insolvenční mafie

Pavel Juříček boj s insolvenční mafií o svou firmu Mora prohrál. Problém, který opět otevřel, je komplot krytý z vysokých míst politiky a justice, nebo jen hora drzosti zločinců, která jim prochází díky nepřipravenosti policie a žalobců, nebo mix obojího.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Igorjansen

30. 5. 2015 17:56
Pane Leko,

Napadlo Vas vubec nekdy, ze zlodej nemusi byt nejaka virtualni "insolvencni mafie", ale ze zlodej ci zlocinec muze byt treba "jeden z nejznámějších českých velkopodnikatelů Pavel Juříček"??? Pan Juricek tu zminovanou firmu dobrovolne koupil (85%???), pak tam v klidu 3 roky delal jednatele (ok, posledni rok tunelu se radsi zdekoval z organu, aby nesel do teplaku), za celou dobu si nebyl schopen udelat poradek se svym obchodnim partnerem, z pohledu prava protipravne vyvedl nemovitosti mimo firmu a uhradil si (z pohledu bankrotu prednostne) svoji pohledavku zapoctem, a pak nyni uz prazdnou a vytunelovanou firmu sam poslal do bankrotu. Spravce logicky tunel spolecnosti (=vyvedeni majetku) napadl a anuloval, a tady zacina bachorka o chudakovi Jurickovi, misto spravneho oznaceni "zlodej, tunelar, poskozujici ostatni veritele"...

Problem insolvence z hlediska bajivych lharu typu pana Leka je, ze existuje obrovske mnozstvi verejne dostupnych podkladu a dokladu, v insolvencnim rejstriku se muze

0 0
možnosti

Igorjansen

30. 5. 2015 17:58
Re: Pane Leko,

Zase ty vase limity na delku prispevku, ktery nejste ani schopni ukazat - dokonceni:

Problem insolvence z hlediska bajivych lharu typu pana Leka je, ze existuje obrovske mnozstvi verejne dostupnych podkladu a dokladu, v insolvencnim rejstriku se muzete ripat a hnipat do aleluja, takze ty kecy o insolvencni mafii je proste jen dalsi faze zlodejin a otaceni reality z pera hlavniho naseptavace páně Babiše..:!!!

0 0
možnosti

P74e47t92r 94P76o61r65a75d56y

29. 5. 2015 11:45
mafie Brno - doplnění

Ta řečnická otázka pana Léka, zda-li předsedové soudů jsou napojeni na mafii není otázkou, to je prostý fakt. Když se mi třeba podařilo v kauze Mipl dosáhnout, že jeden insolvenční správce byl zproštěn, pak předseda soudu jmenoval dalším správcem člověka, který s tím původním správcem seděl v jedné kanceláři a podnikal. Náhoda? Kdeže. A když jsem podal žalobu na zmatečnost, tak po deseti dnech změnili osobu soudce, na kterého to napadlo, a dostal to soudce - kamarád insolvenční soudkyně. Jména si dosaďte sami, jsou ve spise na justici.cz. Nizozemí nebo Velká Británie, to jsou vhodné jurisdikce pro umístění firmy.

0 0
možnosti

P41e38t16r 18P96o53r65a54d66y

29. 5. 2015 11:37
mafie Brno

Přesunu firmy do Nizozemí se vůbec nedivím, přestože když jsem komunikoval s panem Juříčkem před rokem, byl ještě optimista. Já mohu upozornit na moji kauzu Mipl. Firma se stamilionovými obraty šla nedobrovolně do insolvence, den před podáním insolvenčního návrhu mi řekli, která soudkyně to dostane a abych nedělal problémy! Když jsem v insolvenčním řízení upozorňoval na tunely insolvenčního správce, začala mne státní zástupkyně (kamarádka správce) trestně stíhat. Tajně jsem si pořídil nahrávku, ve které mi policista nabízel beztrestnost, pokud přestanu rýpat do insolvence. Nepřestal jsem a dostal jsem tři roky, teprve teď Vrchní soud trestní rozsudek zrušil. Já sice nemám trest, ale ani nikdo jiný, správci vylili majetek z firmy, a ta soudkyně i státní zástupkyně dál sedí tam kde předtím. Mají ze mne srandu. Ta řečnická otázka pana Léka, zda-li předsedové soudů jsou napojeni na mafii není otázkou, to je prostý fakt. Když se mi třeba podařilo v kauze Mipl dosáhnout, že jeden insolvenční

0 0
možnosti

P90e95t34r 60P12o58r47a95d23y

29. 5. 2015 11:26
mafie Brno

Přesunu firmy do Nizozemí se vůbec nedivím, přestože když jsem komunikoval s panem Juříčkem před rokem, byl ještě optimista. Já mohu upozornit na moji kauzu Mipl. Firma se stamilionovými obraty šla nedobrovolně do insolvence, den před podáním insolvenčního návrhu mi řekli, která soudkyně to dostane a abych nedělal problémy! Když jsem v insolvenčním řízení upozorňoval na tunely insolvenčního správce, začala mne státní zástupkyně (kamarádka správce) trestně stíhat. Tajně jsem si pořídil nahrávku, ve které mi policista nabízel beztrestnost, pokud přestanu rýpat do insolvence. Nepřestal jsem a dostal jsem tři roky, teprve teď Vrchní soud trestní rozsudek zrušil. Já sice nemám trest, ale ani nikdo jiný, správci vylili majetek z firmy, a ta soudkyně i státní zástupkyně dál sedí tam kde předtím. Mají ze mne srandu. Ta řečnická otázka pana Léka, zda-li předsedové soudů jsou napojeni na mafii není otázkou, to je prostý fakt. Když se mi třeba podařilo v kauze Mipl dosáhnout, že jeden insolvenčn

0 0
možnosti