Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 3
  • Poslední: 5.8.2017 19:04
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
možná, že to je naruby, ale

staré české přísloví praví: Poturčenec horší turka.

PS to platí i pro pana europoslance.

Nebezpečí tu je

Jistě má pravdu rebe Oberlander, kluk má dostat novou šanci: u lopaty. Proč má být zase jednička? Nadává na židy, je jednička. Miluje židy, zase je jednička, a ještě k tomu Hollywood. Jako Štětina - za bolševika nahoře, za menševika zase nahoře, jako korek. Měl by chvíli držet mordu, jak zní asi správně přeložený ten titulek. Štětina taky, a nejen on. Takhle bohužel Segedín pouze ztělesňuje onen aforismus, že filosemita je antisemita, který má rád židy. A ještě něco, jak se tam objeví Applebaumová, jde o všechno jiného, než o upřímnost.

Re: Nebezpečí tu je

Takových příkladů máme v Česku ... nejlepší výraz je asi slovenské neúrekom ... Babiš, Zima abych jmenoval alespoň ty, kteří mi nejvíc lezou na nervy. Oproti případu obsaženém v článku ani nemuseli provést žádný obrat.

Pište o nich, pane Schneider. Mne netisknou.