Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 2
  • Poslední: 31.12.2018 8:55
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Stejný postup jako při majdanu na Majdanu.

"Pokojní demonstrující" řezali do policajtů řetězy a metali po nich Molotovovy koktejly - ale pro naše sdělovadla včetně ČTa Karase ("lže jak Karas na Krymu") to byla "policejní brutalita" a "válka Janukovyče proti vlastnímu lidu".

Když se pak na východě pokusili o skutečně pokojný majdan - a vrhli se na ně pravosektorníci a tryzubci - tak pro ČT byli zase útočníky a teroristy demonstranti. Protože nedrželi kyjevsko-majdanskou linii. Tedy americko-EUnijní...

Re: Stejný postup jako při majdanu na Majdanu.

Jinými, prozatím stále platí, že lže nikoli jako Karas ale jako novák na diskuzi. Popis faktů, tedy že puťkova loutka a megazloděj Janukovyč se musela poroučet čistě proto, že dovedla vlastní zemi zu grunt, aby následně na Ukrajinu vpadli zelení mužici (tedy regulérní rusácké vojsko) a kremlem placené rusácké bandy vydávající se za "separatisty" by jako hysterik novák mohl popsat pouze někdo mentálně nepříčetný nebo naprosto bezskrupulózní lhář.