Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 6
  • Poslední: 8.4.2017 7:03
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Domovní prohlídky

Domovní prohlídky byly za nacistů a komunistů - to jsem zažil - proč by nemohly být za zelených aktivistů?

heh ... elektrina draha,

plyn drahej - ceny zapadni, platy male - vychodni, tak jeden pali co je, i kdyz by nemel. kdyby flasky byly zalohovany nabo skleneny, tak by se to lidi nepalili

Cemu vadi spalovani PET ?

Videli uz autori nekdy horet PET ? Jsou schopni si alespon vygugl;it, ze spalovanim polyethylenu se uvolnuje zhruba totez, co spalovanim dreva ? CO2 a H2O. Mysli si snad autori, ze nekdo sezene tydne cca vagon PET lahvi, ze je nekde uskladni a pak 24 hodin denne sedi u kamen a laduje je tam ? Spalovani PET je ta nejhloupejsi mozna zaminka pro omezeni ustavniho prava na domovni svobodu.

Re: Cemu vadi spalovani PET ?

obavam, ze v kaborkach nedocilite takove podminky, aby se z petek uvolnoval jen CO2 a H20 (jak jste tam dostal ty maly dvojky ?!)

Re: Cemu vadi spalovani PET ?

ja jsem napsal normalni velky, to ono samo

22222

H2O

Re: Cemu vadi spalovani PET ?

Tak, co tam v PET neni zadny jiny prvek nez uhlik, vodik a kyslik, takze se neuvolnuje chlor jako u igelitu. Mozna, ze neco dalsiho se taky pri horeni uvolni, ale zadnej kyanid to nebude.

Muj druhy argument, ze nikdo nema doma tolik petek, aby se mu vyplatilo tim topit plati.