Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 6
  • Poslední: 15.6.2015 9:23
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
A co byste očekávali

od fanoušků rudého bolševického klubu Spartak Praha Sokolovo? Svět ve světě naší mafiánské extraligy. Bobánci, kteří si bláhově myslí, že mají mořeč po kolena. Co to produkuje, předvedl v pátek Krejčí na Islandu. Balón nezpracuje, neudrží, nepřihraje přesně, zato škrtit zezadu soupeře, na kterého nestačí, to by mu šlo!

Ostuda je to hlavně pro fotbalové fanoušky,

ať už to psal sparťan nebo klokan či jiný. Taky už český fotbal považuji za sport primitivů pro primitivy (omluva těm

slušným, teď jsem si třeba vzpomněl na trenéry mládeže) a už ho nesleduji. Po posledních událostech stejně tak

končím s hokejem.

to je opravdu hloupý článek

vadí-li někomu nějaký nápis a je-li umístěn na veřejně přístupném místě a není-li nápis chráněn právní normou nebo vlastnickým či autorským právem, nechť si vezme patřičné vybavení a zlikviduje ho. Nad takovou hloustí se rozčilovat, to mi rozum nebere....

Tak nepřemýšlej a dělelj

A tak co kdybys místo přemýšlení vzal barvu a štětec a přetřel to? Když tam denně jezdíš a trápí tě to?

No, nevim...

...nebylo by naopak projevem antisemitismu pokud by nejaky fanousek Slavie sel ten napis pretrit? "My slavisti prece nejsme zadni Zidi, proto to pretiram..."

Jinak asi by bylo lepsi napsat clanek o tom, kolik politiku a pisaru si "honilo pero" na tom, ze sprejerstvi bude tresny cin, pripadne jak kamery prinesou bezpecnost etc etc... a kde jsou dnes vysledky...

(Dtto treba se zakazem koureni na zastavkach MHD a milionem jinych veci...)

,,,,????

NWEVÍM CO MAJÍ NĚKTEŘÍ PROTI ŽIDŮM A PŘITOM OBHAJUJÍ NEBO OBDIVUJÍ TY CO SI NEZASLOUŽÍ Ani nakopat do a víte čeho.Je to jaksi vše zvrácené  a co vlastně kromě utrpení ti židé komu udělali.Ale tak to je ve všem, lidi bez morálky a lidskosti obdivujeme a u ostatních je to naopak.