Diskuse k článku

Justin Trudeau jako Aladin a rasista aneb Šílenství po 18 letech

Před 18 lety ikona světového progresivismu, kanadský premiér Justin Trudeau, na školním karnevalu vystupoval v masce Aladina, přičemž fotku nyní zveřejnil časopis Time a udělal z ní skandál.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Já myslím, že v našem prostředí to nám všem připadá absolutně nepochopitelné a na tomto článku pana Machaly není nic moc objevného. To, co by mě víc zajímalo, je pohled Kanaďanů. To není jeden poblázněný politik, který by jen zmanipuloval okolí. Politici většinou říkají jen to, co lidé chtějí slyset. Alespoň jejich nějaká významná část.

Omluva panu Matochovi za zkomolení jména.

Otřesné je to, že kanadský premiér sám přiznal, že to pokládá za rasistické a že se toho účastnil. Prostě premiér rasista (dle jeho vlastního názoru).

To, že my ostatní se klidně namaskujeme za indiána a žádný rasismus v tom nevidíme, je vedlejší.

Ta jejich superkorektnost je tet dohani. Degenerace belochu pokracuje ostrym tempem. Na "Zvedavci" je zajimavy clanek s nazvem Co si američtí Otcové zakladatelé doopravdy mysleli o rase.

Všichni, kdo se pohoršují nad přebarvenou tváří, sami sebe usvědčují z rasismu už tím, že si barvy vůbec všímají jako čehosi důležitého. Trudeau spadl do vlastní pasti ne tím, že se kdysi nabarvil, ale že se za to omluvil.

"U každých voleb je třeba bránit normální svět, aby se i nám nestalo, že tenká progresivistická menšina získá tlustou politickou většinu jako v Kanadě.

.

R^

No autor ochranuje Justina. Bohuzel se nezminil ze s touto pitomosti sam zacal - jeho strana obvinila nekolik kandidatu na poslance konzervativni strany tim co pry delali pred 20 lety.

Citat z bible: Kdo je bez viny at hodi kamenem. Justin temi kameny zacal hazet a ted se divi.