Čtvrtek 28. března 2024, svátek má Soňa
130 let

Lidovky.cz

Diskuze

Boj muslimů s židy o Soudný den aneb Miloš Zeman mimo kontext

Čeští kritici islámu často toto náboženství a jeho hrozivé projevy zasazují do vlastních vizí světa, aniž by z jeho obsahu znali více než základní rysy. O nápravu se pokouší Bronislav Ostřanský.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto
those who know what´s best for us

must rise and save us from ourselves. ach jo ...

0 0
možnosti

R. Jackl

23. 6. 2014 7:54
Islam

"Ostatně soudím, že islám musí být zničen". Kdo  do lesa vola, tak z lesa letaji facky....

0 0
možnosti

V.Hricák

23. 6. 2014 5:44
Nemusím být obdivovatelem M.Zemana.

To by ale nemělo znamenat ztrátu soudnosti.I když připustím,že se nejedná o islám,jako celek,ale pouze o jednotlivé frakce,stále mi vychází,že je to v současnosti jediné náboženství,které jeho hlasatelé šíří silou.A stále postrádám,možná i díky kvalitám českých žurnalistů,dostatečné distancování ostatních-mírumilovných muslimů,od svých militantních bratrů.

0 0
možnosti

Puncochar

22. 6. 2014 16:15
Nechápu,

co chtěl autor svým textem vyjádřit. Jediné, co mě napadá je: "Podívejte se, co všechno jsem vyčetl z knih." Jinak souvislost s projevem prezident je jaksi nulová.

0 0
možnosti

22. 6. 2014 13:57
Mimo kontext

Mimo kontext není prezident Zeman, ale autor, který si evidentně neví rady, jak by čtenářům vyložil, že muslimům v Evropě vlastně o nic nejde, jenom o dodržení té demokrácie.

0 0
možnosti

J. Křivan

22. 6. 2014 12:36
Harry Pottet

Jako pohádka to dává smysl, ale pokud tomu věří 1,5 miliardy lidí jde z toho hrůza.

0 0
možnosti

J. Křivan

22. 6. 2014 12:37
Re: Harry Potter

oprava

0 0
možnosti

22. 6. 2014 12:24
Co chtěl autor článku vlastně říci?

Autorovi článku bych poradil jedno. Zajeďte si do obce Itamar na Západním břehu Jordánu a zeptejte se pozůstalých rodiny Vogelovy, kterým muslimové v březnu 2011 zabili ve spánku otce, matku, dva bratry ve věku 11 a 3 roky a teprve tříměsíční sestřičku, zda jim vadí, že je Miloš Zeman mimo kontext. Nepotřebuji studovat Korán, aby mi bylo zcela jasné, že islám je nepřátelský ke všem ostatním náboženstvím a pro muslima není problém zabít jinověrce. V oblíbené zábavě muslimů mlátit ženy a polévat je kyselinou, také nenacházím nic, čeho by se měl civilizovaný člověk dopouštět. Proto také přítomnost muslimů v ČR považuji za přímé ohrožení sebe i své rodiny. A nedávné události na tzv. Palestinské ambasádě mi dávají za pravdu. Já jsem v této zemi doma a jestli sem přijde host, který ohrožuje mou rodinu a přátele, je na místě se zeptat, proč ještě nebyl poslán tam, odkud přišel.

0 0
možnosti

K. Jež

22. 6. 2014 12:05
Terorismus je spojen s vírou povětšinou.

A LISTINA ZÁKLADNÍCH PRÁV A SVOBOD zaručuje svobodu náboženského vyznání. Tedy jako společnost v podstatě ateistická se s příchodem každého Araba stáváme společností náboženskou. A oni přichází a přijdou, protože my vymíráme.

0 0
možnosti

K. Jež

22. 6. 2014 11:53
Zatím je to tak, že židi vyvražďují Palestince.

Kradou jejich půdu a pan Zeman jim tleská. Izrael a židé jsou v podstatě neřešitelní. Jsou už moc silní a jsou všude. Chtělo by to zavést reciprocitu. Za každou mešitu u nás, kostel u nich, sinagogu zde, kostel v Izraeli. Jenže my tu víru tak nežerem, tak si myslím, že je třeba útočná puška do každé rodiny. Jen ozbrojený občan je svobodný občan.

0 0
možnosti

J. Farda

22. 6. 2014 13:55
Re: Zatím je to tak, že židi vyvražďují Palestince.

Už jen ze znalosti slova synagoga lze odvodit, jaký jste v problematice "znalec"!

0 0
možnosti