Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 4
  • Poslední: 15.1. 2018 12:55
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Pan Koželuh

Pan Koželuh si fakta cucá s prstu a demagogicky informuje čtenáře, nejhorší je, že má občas půl pravdy, takže se mu nedá zcela jednoznačně odporovat. Jen doufám, že také čtenářům někdy v budoucnosti vysvětlí tu škodu 3 miliardy, kterou způsobují Počerady, odhaduji že při jeho způsobu výpočtu všichni občané a firmy Česka způsobují ročně škodu tak cca 3x vyšší než je roční HDP České republiky.

Propaganda Greenpeace. A blbá.

Německo je příkladem v článku adorované vyspělé země, která si zavřením atomovek vykopala hrob.

Zeleně se maskující socialistický pošuk.

Hm, tak nás prý zachrání dotace a regulace. Čili další po totalitním vládnutí toužící socialistický pošuk, maskující se ekologií.

Re: Zeleně se maskující socialistický pošuk.

Dotace a regulace tu mame ted. Skody zpusobene elektrarnami plati stat (vy), uhli, ktere je moralne majetkem vsech (i vas) vyuziva hrstka uhlobaronu. Smrad z lokalnich topenist dychaji vsichni (i vy) a moratorim na zvyseni ceny uhli je typicky socialistickou regulaci, kterou kritizujete. Jiste i podpora alternativnich zdroju se da delat spatne..viz solarni tunel. To ale neni duvod zachovavat soucasny smrduty stav. Vcera jsem projizdel Smrzovkou a byl to hnus, je mi lito lidi, kteri si tam zavedli topeni na plyn, pelety, olej...atd. a pak musi dychat ten smrad od souseda, ktery si kupuje levne uhli...opet socik, dotace, pokriveni trhu...rikejte si tomu jak chcete.