Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 24
  • Poslední: 6.5. 2019 7:47
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Příklady táhnou.

a tak možná se může stát, že pan Šimíček se bude chtít ubytovat v mnichovském hotelu, který po něm ale bude požadovat, aby písemně deklaroval svůj nesouhlas s Benešovými dekrety. Aktivistický Ústavní soud, to je něco, čeho bychom se měli bát.

US rozhodl

Pochybovat a vztekat se soudruzi můžou, ale to je všechno. Ústavní soud je od toho, aby s konečnou platností rozhodl o případech, na které nestačí zákony a jiné soudy. Spravedlnost existuje jediná-a to spravedlnost Boží, světské zákony jsou takové, jaké vyhovují určitým skupinám lidí.

Re: US rozhodl

Pane Jcch, pána Boha do toho laskavě netahejte. Nález ÚS jen snížil jeho důvěryhodnost, která byla zatím docela vysoká. Škoda.On už i ten výběr ústavních soudců je čirá politické spekulace, ale to vy jistě víte.

Komunistický US

Přes Lenina se nejade Vedoucí úlohu strany nelze zpochybnit. ROFL.

Tak nevím kdo koho omezil, ale myslím si , že ten hoteliér nemá žádné právo po někom vyžadovat jaké jsou jeho politické názory a ještě navic někomu vnucovat souhlas s názorem svým. Politické názory, náboženství, či sex orientace jsou veci ryze soukromé a nikdo nemá právo, abych je na něčí požadavek zveřejnil. Je to zásah mých osobních věcí. Díky těm polobohům z US, teď kde jaký obchodník mi prodá rohlík s podmínkou, když podepíší souhlas s jeho přesvědčením. Nó náazdar

Re: Pravdu má Palivec :-(

Souhlasím s Vámi. Myslím, že tímto rozhodnutím Ústavní soud značně otřásl důvěrou českých občanů ve svou kompetenčnost - a neomylnost. (Mojí důvěrou ve svá rozhodnutí otřásl každopádně). Pravdu má v tomto případě samozřejmě Jaroslav Hašek - a jeho hospodský Palivec. Hoteliér tam není proto, aby soudil politické názory zákazníků , ale proto, aby jim vyhověl - a oni, aby mu řádně zaplatili za jeho poctivou službu, kterou jim poskytl. :-(

Je srandovní sledovat, jak

místní rusácké podržtašky, které za jiných okolností nenechají nit suchou na "Bruselu", jeho politické korektnosti a snaze bránit jakékoli "diskriminaci", dostávají hysterické záchvaty, když někdo "diskriminuje" rusáky.

Rozhodnutie ÚS

je zjavne silno politické, a to by byť nesmelo. Páčiť sa môže výlučne rusofóbom, pretože ich myslenie je už dávno za hranicou normálnosti. Dosť ma (ako pamätníka) pobúrilo tvrdenie, že ide o "zřejmou historickou paralelu ve vztahu k okupaci Československa v srpnu 1968". To je úplný nezmysel, resp. je to obyčajná lož. Na Kryme žilo pred referendom viac, než 65% obyvateľov ruskej národnosti, a aj väčšina tamojších ukrajincov bola za pripojenie Krymu k RF. Ostatne, Pew Research robil od roku 1992 pravidelné prieskumy (raz za 4-5 rokov), a v každom jednom prieskume bola väčšina za pripojenie k RF, takže výsledky referenda sú podložené aj výsledkami týchto prieskumov.

August 1968 mi silne pripomínala reportáž na Euronews z roku 2014 o prvých tankoch a bojových vozidlách riadnej armády, ktoré boli Porošenkom vyslané na východ Ukrajiny. Domáci obyvatelia tvorili okolo nich hlúčky a presviedčali veliteľov i posádky, že tam nemajú čo robiť, a zmätení vojaci neraz odchádzali, zanechajúc po sebe

Asi správné rozhodnutí US

Podobně jako hoteliér se chová univerzita v Nagasaki, kam může být přijat jen ten, kdo podepíše, že je nekuřák.

Re: Asi správné rozhodnutí US

Univerzita není ubytovna. Ta dokonce může požadovat i plnění dalších čistě studijních kritérií.

rusácký šváb Schneider

může explodovat vzteky tak, že napíše blábol roku. Skvěle se bavím!

Re: rusácký šváb Schneider

Opravdu slovník hodný Franka. Nešlo by to bez urážek ?

Nešlo, protože ten frank je zřejmě bývalý komančský kádrovák. Ti nikdy nepochopí podstatu věci, ale za to umí nálepkovat a k tomu jen nadávat. Blée...

Re: rusácký šváb Schneider

Dobrý pane bruselský švábe Franku

Poslední odstavec

je přesné vymezení téhle šaškárny. US jedno velké zklamání. Kam se poděl zdraví rozum. Aktivistické rozhodnutí US

Rozhodnutí

Rozhodnutí ÚS je naprosto špatné, diskriminační a nelogické. Zkuste si jen představit, že jiný hoteliér, s jinými názory, uzná za vhodné ubytovat americké turisty pouze za předpokladu, že se svým jménem a adresou podepíší nesouhlas s umístěním amerických jednotek v Afghánistánu. Měl by na to právo? No podle ÚS měl, že? A opravdu by i v tomto případě rozhodl ÚS stejně? No měl by, protože všechny jím uvedené argumenty by byly stejné, že?

Je dobré si v podobných případech položit takové otázky, protože odpověď na ně vám ukáže, zda to rozhodnutí je správné, či nikoliv. Na to nemusíte být velcí právníci.

Re: Rozhodnutí

I naprostý imbecil rozpozná rozdíl mezi vojenskou anexí cizího území a vojenským zásahem proti teroristům bez jakéhokoliv náznaku anexe.

Máte pravdu!

Sám jste to dokázal, když jste to pochopil!

Re: Rozhodnutí

takže jste to pochopil.Pak to vysvětluje vše.

Re: Rozhodnutí

Podstata spočívá v tom, že to žádný hoteliér neudělal a ani neudělá, což je právě ta důležitá okolnost, které místní komouše a rusácké podržtašky, schneidrem počínaje a tebou konče, tak hněte. Každý alespoň průměrné inteligentní jedince při smyslech totiž moc dobře ví, že Američani v Afghánistánu bojují proti pákistanskou tajnou službou vycvičené a vyzbrojené teroristické organizaci Taliban (místní rusácké podržtašky si už nepamatují, že před americkým zásahem v po 11. září dělal Taliban v Afghánistánu to samé co IS v Sýrii a Iráku - tedy bezdůvodně vraždil a ničil památky), zatímco na Krymu a na východní Ukrajině byl klid a mír než tam vpadli zelení mužici, případně rusácké polovojenské jednotky (či rovno banditi) vydávající se za ukrajinské separatisty.

Re: Rozhodnutí

Příspěvek není nevhodný .Je hloupý.

Re: Rozhodnutí

souhlas. Slátanina všeho možného...Asi dvojče Franka.

Re: Rozhodnutí

Tak zkus nějaký protiargument. Evidentně se nezmůžeš na nic jiného než jen se pověsit na dalšího tobě podobného žvanila ("vlk"), neschopného argumentace.

Re: Rozhodnutí

Nebo-li ti fakta nejdou pod čumák.