Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 2
  • Poslední: 6.1. 2019 3:53
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení

Důležitým mezníkem bude, kdy bude součet všech liberálních ekonomik demokratických států nižší než zbytek světa. Tento stav nastane až kolem roku 2050.

Zřejmě?

Pokud nedojde k nějaké katastrofě, tak ekonomický vzestup Číny je definivní a nelze jej zastavit ....ale co určitě jde, je reálně provádět pragmatickou obecnou a hospodářskou bilaterální diplomacii (stejně jako bychom ji měli suverénně aplikovat například i ve vztahu k EU hanobené odcházející V.Británii) s ohledem nikoliv na to, jak bude Česká republika politicky pokrytecky hodnocena na úrovni EU (často právě těmi, kteří sami nevědí jestli si mají před Číňany kleknout nebo rovnou lehnout), ale s ohledem především na Českou republiku jako suverénní nárdní stát, s ohledem na zaměstannost a udržitelnost životní úrovně, vědeckotechnickou spolupráci atd.

A v totmo smyslu NEMOHU NEŽ PODĚKOVAT PREZIDENTOVI ČESKÉ REPUBLIKY, že právě v tomto smyslu koná aniž by podléhal modním fobiím a "vytí šakalů na karavany pochodující po novodobé Hedvábné stezce"....