Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 6
  • Poslední: 1.1. 2019 18:50
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Jestli někdo plete

Jestli někdo plete z ho\/na bič, tak je to právě usvědčený lhář schneider. Dojmologie na téma proč si Trumpův právník s sebou nebral mobil už zavání hysterií.

Re: Jestli někdo plete

Pane P.P. Gratuluji, opět příspěvek z domácí latríny. Vy už jiný nebudete.

Re: Jestli někdo plete

Kdybyste se namáhal přečíst si celý text a ne jen blábolit s pěnou u huby, tak byste zjistil, že jsem neřekl nic jiného než co sdělil sám lhář schneider na začátku svého slintu.

Digitální věk zničí demokracii

Vážený pane Schneidře digitální věk podle mě je jako kvantová fyzika. Tak jako v kvantové fyzice neplatí newtonovské zákony v digitálním věku neplatí pravidla demokracie. Opět nastoupí cenzura. Sdružení českých elfů /pan Kartouz/už po tom volá.

poslechněte si tento rozhovor.www*plus*rozhlas*cz/jen-33-procent-cechu-veri-mediim-souvisi-s-minulym-rezimem-rika-internetovy-elf-7713109

Advokát Michael Cohen a jeho pražská anabáze

Ausgerechnet na Silvestra udělat z advokáta Michaela Cohena a jeho údajných kontaktů s Rusy v Praze přes mobilní telefon světoborný zpravodajský problém s filozofickým nádechem, je jen příslovečným nošením dříví do lesa! Nehledě na to, že se zdá, že Robert Mueller má na Donalda Trumpa tu vodu už uvařenou, na to Michaela Cohena zřejmě ani potřebovat nubude! Ona také ta prvotní euforie ze zvolení Donalda Trumpa americkým prezidentem za kremelskými zdmi mezitím totiž stačila rychle vyprchat. Zajímavé v tomto článku je snad jen fakt, že pan Jan Schneider objevil údajné “profesionální kádrováky, ideology, lustrátory a politruky” ausgerechnet v období posledních 30 let, což samo o sobě něco vypovídá! Vysvětlit se to dá snad jen tím, že mnozí z těch jmenovaných iluminátů se zřejmě stačili zachránit z minulého režimu do nové doby přes děravé hradby sametové revoluce.

Re: Advokát Michael Cohen a jeho pražská anabáze

Chtěl jste nám pane Fohle sdělit že opravdu zvolení Trumpa zařídil Putin? Tak Vám moc děkuji za informaci