Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 3
  • Poslední: 29.12.2018 14:45
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Nulová informační hodnota

Opomenul jste, zřejmě úmyslně, jednu podstatnou okolnost. Ať už má prezident názor na praci bezpečnostních složek jakýkoliv, je od něj krajně nezodpovědné je dehonestovat a zesměšňovat veřejně pres média!

A pokud jde o ruskou rezidenturu, odkud se bere a kde vystudovala, ví každé malé dítě. Celková informační hodnota článku tedy velká nula!

Re: Nulová informační hodnota

To, co ví "každé malé dítě" je návnadou, která zaměstnává kontrarozvědku. Ta s ní "úspěšně" bojuje a Rusové se "zlobí", aby ji v tomto kursu udrželi. Skuteční špióni pak mají trochu méně starostí. Hledal bych je však nikoliv mezi absolventy MGIMO, ale právě naopak, mezi "rusofoby". Přijdou ze Západu a budou chtít vniknout mezi protiruské kruhy, aby věděli, co se na ně chystá. To dává smysl, ne?

Ani bych neřekl. Autor jen zvýraznil to, co ostatní opomenuli, že k těm vyhoštěným špionům zcela chybí místní spolupracovníci, což je jaksi podivné na té veleúspěšné zprávě. Takže výsledek je asi jen na papíře a šéf toho budu by měl být jmenován generálním čučkařem. Zadarmo drahý