Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 4
  • Poslední: 30.12. 2018 21:44
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Poslouchani je k nicemu.

Ono poslouchat u nas je ztrata casu protoze nejsme pravni stat. Priklad jsou privatizace. I na nejvyssi politicke se muzeme dozvedet, ze privatizace jsou zlodejna posvecena zakonem. V roce 1945-4x byl prakticky veskery majetek statem zabaven. A pri privatizacich lide, kteri jsou pred zakonem rovnejsi si tento majetek rozebrali. Jak privatizace probihaly je thema pro detektivku. Pan Babis pomoci takoveho majetku se stal premierem i kdyz o jeho integrite se da s uspechem pochybovat. Jestlize se podivame blize, kdo nasi privatizacni oligarchove jsou, dostanete dojem, ze tady akterem byla jista nadnarodni organizace. Tento dojem lze podlozit fakty. To je ale zbytecne, protoze nase republika neni pravni stat.

Re: Poslouchani je k nicemu.

ma byt "I na nejvyssi politicke urovni"

Celkem by mě zajímalo

kdy konečně budou reálně odpovědní policejní funkcionáři za mrhání lidskými zdroji, tzn. v případech, když zlikvidují své podřízené jen kvůli tomu, že jim bude řečena pravda do očí, nebo se poukáže na zanedbávání jejich povinností, případně jejich neschopnost? Zde totiž dochází mimo jiné k poškozování státu i z finančního hlediska, neboť dlouholetý odborník stojí daňového poplatníka nemalé finanční prostředky, které jsou promrhány mnohdy pouze z důvodu hypertrofované ješitnosti, nebo zamindrákovanosti funkcionáře?

Re: Celkem by mě zajímalo

Nikdy.

Ale určité řešení existuje - zbavit se liberalizmu.