Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 4
  • Poslední: 7.1.2019 17:02
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Demmokratické? Už ne.

Stalo se tak nejméně před dvaceti lety.

Zapomínáte

poznamenat, že Trump musí bojovat proti demokratické - socialistické - nomenklatuře, zahnízděné v administrativě z dob demokratické vlády. Myslím, že se tomu říká "deep state" a je to stejný problém jako ve Švédsku a jinde. Nepotistická nomenklatura si dosadila své věrné pacholky na nevolená místa v administrativě, soudech, úřadech, a vytvořila síť bratrstva, které se stará především o sebe a svá koryta.

Útoky radikální fašistické levice na Donalda Trumpa

jsou největším ohrožením svobody a demokracie.

Ignorují vynikající zlepšení Obamou zpustošené ekonomiky, nejnižší nezaměstnanost za posledních padesát let, povznesení marasmu černochů.

Trump pouze říká,

co dělá - a co dělali v podstatě všichni před ním, jak ostatně z článku vyplývá - jen ti před ním říkali jiné věci, než dělali. V tomto je dokonce Trump konzistentnější, jakkoliv je to paradoxní. Má-li dostat americká společnost možnost k sebereflexi, musí zažít šok (pohled do zrcadla). Z tohoto hlediska je Trump mnohem lepší medicínou, než Hillary.