Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 6
  • Poslední: 25.12.2018 21:48
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení

Hele autore, pokud je pravda s telef hovorem s Putinem a ty to zcela pomineš, tak ten rozhovor nemá ani cenu použitého hajzlpapipíru. He?!

Pod pantoflem

manželky a bruselu. Chudák.

To se má EU

čím chlubit. Divím se, že jako Polákovi mu nevadí, že UKrajina prohlásila Banderovce za válečné veterány.

je to tak

Přesné názory bývalého polského ministra .. Takto bychom měli orientovat naší zahraniční politiku..

Sikorski, jsi jen obyčejný žvatloun

už jen ta první věta je snůška demagogie a lezení do zadku Bruselu. Citát" Radosław Sikorski v rozhovoru mimo jiné říká: „Dnes je situace taková, že všechno pozitivní, co se v EU povedlo, si pro sebe reklamují národní vlády, za všechno, co se nepovedlo, může Brusel.

Zdroj: http://ceskapozice.lidovky.cz/sikorski-eu-podporila-ukrajinu-v-kercske-krizi-vic-nez-usa-pas-/tema.aspx?c=A181219_174314_pozice-tema_lube#utm_source=email&utm_medium=text&utm_campaign=lidovky.directmail

Opravdu si nevidíš dál než na špičku bruselského nosu. A proč by suverénní stát měl podporovat Ukrajinu ve věci, která ještě nebyla ani objasněna? Nemělo by se počkat na oficiální ověřené vyšetření ? Podobně jako se Skripalem.... Jdi už někam ....-

Sikorski je lhář !!

Někdejší ministr zahraničních věcí Radoslaw Sikorski vyprávěl, jak mu volal Putin se slovy, že když bude chtít, dojdou ruská vojska za dva týdny do Kyjeva, působilo to děsivě. Sikorski pak ale trochu zkroušeně přiznal, že si to celé vymyslel.. Což mi připadá strašné. Rusobijství za každou cenu a studenoválečnická fangle. (Andor Šándor: Planeta země /Praha 2018/ s.133)

Válku s Ruskem v srpnu 2008 začala Gruzie, ale Moskva předtím svými provokacemi vyhrotila napětí v regionu. K tomuto závěru dospěla komise expertů [na zprávě pro EU se 10 měsíců podílelo 19 expertů a specialistů na mezinárodní právo a na lidská a humanitární práva], která na žádost Evropské unie analyzovala vznik konfliktu mezi oběma zeměmi. (ČTK 30.září 2009)