Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 5
  • Poslední: 22.12.2018 13:07
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Autor dost přehání

Celých 34 let jsem pracoval v období reálného socialismu, z různých důvodů jsem čtyřikrát měnil zaměstnání, ale nikdy a nikde jsem nemusel absolvovat kádrováckou proceduru tak, jak ji popisuje autor.

Dost je mně z nich nanic,

ty vazby na evropské levičáky, na Antifu a další extrémy, z nich dělají partaj tak ideologickou, že pro mě nejsou akceptovatelní. A jen tak mimochodem, paní redaktorka a moderátorka Světlana Witowská dříve Zárubová, kterou jinak docela snesu, je manželkou nového generálního ředitele DP Petra Witowského, dosazeného právě Piráty. Takže o nějaké politické nestrannosti teď nemůže být ani řeči. Ale jinak souhlasím, uvidíme za čtyři roky.

No uvidíme za čtyři roky, jestli se ta Praha

rozvine.

...

No tak kdo by od Babišova nohsleda očekával něco jiného.... Nikoho ještě nevybrali, ale už se ví, že to bude blbě. Zrovna od Babišova kamaráda kritika výběru lidí podle servility sedí....

ano

Výstižný článek. Jsou tací, kteří věří na společensko-politický vývoj ve spirále a tak se nyní blížíme opět někam nad padesátá léta 20. století a místo marxistů leckde vládnou neomarxisté.