Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 2
  • Poslední: 6.12.2018 12:51
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Precizní rozbor!

Mata Hari, James Bond a Johnny English - to zní sice srandovně, ale smích mě hned přešel, když jsem si uvědomil, že to sedí víc, než se zdá! A tato trojice ze špatného snu ovlivňuje veřejné mínění. Jak se ukazuje, někdo je tu blbý. Buď jsou to lidé, u nichž po této "reportáži" Babiš získal na preferencích, anebo to jsou ti zuřiví antibabišovci, kteří se chovají po tom nejhorším "bolševickém" způsobu. Dopadnou podobně, dosáhnou toho, že lidé budou intuitivně jako pravděpodobnější považovat přesný opak toho, co kdy bude tvrdit tato "špička české manipulativní žurnalistiky" (skvělý výraz, s dovolením přeberu do svého slovníku!).

Babiše staršího

nesoudím, na to máme jiné instituce, i když jsem přesvědčen o účelovosti zmíněné kauzy. To, čeho se dopustili uvedení dva zaměstnanci této kyperské firmy je ve všech směrech za hranou, eticky, profesionálně i trestněprávně. Tak, jako jsem před několika lety zrušil účet na facebooku, tak i tady jsem vymazal všechny kontakty na profláknuté "kypřany". Vím, že jsem jim to může být fuk, ale i mně jsou lhostejní a s takovými lidmi nechci být spojován. Asi jako Tomáš Klus s Agrofertem.