Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 6
  • Poslední: 3.12.2018 9:11
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Určitě pozitivně

Neboť je prokázáno, že muži jsou atraktivními ženami na pracovišti motivováni k vyšším výkonům, do práce se těší a rádi zůstávají přes čas. A to za nějaké to slůvko či plácnutí po zadečku stojí.

A kdo se zastane neodůvodněně obviněných mužů?

Jo časy se mění.

Pamatuji časy kdy se tvrdilo, že naopak milostné vztahy na pracovišti přispívají ke stmelení kolektivu a zvyšují výkonnost zaměstnanců. Jen se o tom nesmělo moc mluvit. Co tomu říkáte?

Re: Jo časy se mění.

jj, taky jsem to četl...Toho pozitivního je mnoho víc než negativního...Jenže, když je někdo bohatý, i po 20-30 letech stojí za to ho obvinit. A jak to ta oběť chce dokázat ?

Jen lidé ducha mdlého

chtějí organizovat vztahy v oblasti, kterou příroda řídí pomocí hormonů již miliony let! Kvůli několika málo případům, z hlediska lidské společnosti, tak naruší společnost kompletně celou! Což je zřejmě záměr.

Re: Jen lidé ducha mdlého

Přesně tak, akorát že jim nejde o nastolení jakési rovnováhy a “spravedlností”, ale pouze si na tom založili byznys.