Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 5
  • Poslední: 2.12.2018 9:45
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Situace je mnohem horší.

Cituji z dopisu PID: MFCR8XWWJW z 12. listopadu 2018 adresovaného paní JUDr. A. Schillerové: Vážená paní ministryně, předložila jste návrh státního rozpočtu 2019. Dovoluji si Vás upozornit: Pokud bude Vámi předložený návrh schválen, bude generovat na jedné straně závažný demografický problém, na straně druhé bude plýtvat penězi daňových poplatníků ve výši, která o více než 50 % převyšuje plánovaný schodek státního rozpočtu v roce 2019. ...Shrnutí: státní sociální politika založená na pochybeném účetnictví použitém při správě důchodů a financování zdravotnictví je dlouhodobě neudržitelná, protože je na jedné straně extrémně rozhazovačná a na straně druhé přímo zabraňuje rození dětí. Dostatečného počtu dětí, které by v dospělosti odvodem daní umožnily pokračování sociálního státu, tzn. pokračování sociálního smíru.

Realita

ono co je to vlastne prerozdelovani. zbytecna zdravotni sestra neni schopna svym skilem omezenym fyzikalnimi zakony osetrit vic nez X pacientu. dle kapitalisty je zbytecna a nahraditelna, nula bez penez a naroku na penize. na burze se penize replikuji lepe, prodavat praci je proste lacine, penize delaj penize. takze sestra dostane almuznu za drinu u leceni lidi, kapitalista na burze udela daleko vic (a bavim se fakt kapitalistech, o tom 1% lidi na planete co vlastni 80% toho co jsme vytvorili - ne o nejakym chudakovi co ma eserocko). takze sestry zbytecne, kapitalista mutny a krasny ideal toho jak se ma vydelavat. a pak chtejte po lidech aby meli charakter, kdyz musi zit v takhle pokrivenem svete.

myslete na to, cesta k tomu jak nadelat prachy jen v jednoduchosti replikaci cisel kterym se rika penize.

oprava2 :)

nici drobnou a zacinajici konkurenci.

oprava

-korekce- nici dobnou

no problem je vtom

ze v tom roce 1895 platili korporace - firmy cca 80% dani, ted platej 10%, protoze to pres holandskej sendvic nebo irskou whiskey sypo na bahamy. no a stat to z nich nejak musi dostat, tak jim dani zamestnance. neprijemnym dusledkem je, ze prace je draha. korporacim to le vyhovuje,oni plati minimu a draha prace nic droubnou a zacinajici konkurenci.

co se tyce prerozdelovani, tak to bud bude, nebo rad skonci. prerozdelovanim si kapitalista plati za to ze ho otroci neprijdou povesit. jako samozrejme, snazi se to tavit az na hranu, ale pokud ji prekroci tak to otroky prestane bavit a prijde den zuctovani.