Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 4
  • Poslední: 5.11.2018 20:52
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Správně nakladená slova

Tihle LGBT cvoci a všeliké genderblbky jsou dnes nebezpečnější než vyčpělí komunisté. Komančům už nikdo s funkčním mozkem na lep neskočí, ale těmhle bojovníkům za lepší svět, jehož je třeba dosáhnout i za cenu zničení onoho světa by nějací hlupci oblouzení novou, neotřelou sice hovadinou, avšak hovadinou pokrokovou a progresívní na lep skočit mohli. A taky, jak patrno, již skočili. I v parlamentu je máme.

Taky nemusíme přebírat každou blbost z tzv. Západu, jenž se zdá přinejmenším v tomto punktu jevit známky postupující degenerace.

Rodina je tatínek muž, maminka žena a děti. Ne dva chlapi, co si nanejvýš mohou koupit vajíčko a pronajmout dělohu, nebo dvě ženské, které to mají arciť jednodušší - majíce dělohu vlastní mohou se nechat uměle inseminovat. A chudáci děti jimi vychovávané to budou mít v hlavičkách pěkně pomotané; těžko jim bude v dospělosti zaujmout přirozenou roli jim patřící, když nebudou mít zažité vzorce chovaní. Nebudou vědět, zda mají být rodič A nebo rodič B ... :-)

Díky.

Seriozní analýza tohoto problému. Díky za zveřejnění... .

pěkně napsáno

Pěkný článek na toto téma. Jen tak dále pane autore.

Re: pěkně napsáno

Také souhlasím, pěkný a pravdivý článek.