Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 15
  • Poslední: 28.10.2018 10:06
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Ani já nevěřil svým očím, když jsem vidělá zprávu o "pomstě"

Nutno dodat, že mluvící hlavy a televizní čtečky, rozohněné v kancelářích jako kadet Biegler, jsou "pomstou" posedlé. Viz pomsta např. tenistek atd. Situace je však daleko vážnější, počínaje řízeným únikem informací, až po rétoriku a její důsledky. Armáda se tedy stala žalobcem, soudcem i katem v jedné osobě, navíc bez povinnosti se komukoliv zpovídat, což je v civilizované zemi nepřípustné. A pochopitelně záruka, že byl zabit skutečný atentátník, je nevelká a vytváří precedens nevyššího stupně nebezpečnosti.

Re: Ani já nevěřil svým očím, když jsem vidělá zprávu o "pomstě"

Oprava nadpisu "viděl".

Re: Ani já nevěřil svým očím, když jsem vidělá zprávu o "pomstě"

Pane Netrhu, vše je správně, jen ten atentátník zemřel na místě.

Pár poznámek k několika problémům. K čt, moc nesleduju, ale když jsem na to kouk, tak jen potvrdila svou omezenost a sem tam udělá takovou sviňarničku, použije jen polovinu infa a tu , která nevyhovuje zamlčí. Viz msta (Mengele, Carlos), soud se vynechává. Takže nepřekvapila, za to, ale Opata překvapil, nemile, když na tak vysokém postu neudrží nervy na uzdě. Co bude příště ?! To vydá rozkaz k vypálení celé vesnice? No jaký pán, takoví podřízení, mají další zářezy na pažbách. Příklady táhnou.

A na závěr Binladin. Už když ohlásili, že jej to komado zabilo, tak splnili úkol na 100%. Jiný výsledek by byl průser. Co kdyby narušil tu pracně slepenou hypotézu. Á je to!

Ve východních imperiích patří k jejich kultuře, že obecně akceptovaný je takový proces spravedlnosti, při kterém se obviněný sám přizná. (Že je to občas vynucené ví samozřejmě každý.) Mnozí lidé i u nás mají takový způsob myšlení ve svých 'genech': nic kromě přímého přiznání neakceptují jako důkaz zločinu svých oblíbenců.

Ovšem u svých neoblíbenců pokrytecký požadují dokazování v západním stylu (tedy proces ovládaný deep state soudcokracií).

Prostě kdyby Američané vytrvaleji zatloukali sestřel íránské letadla v roce 1988 a zaplatili si tehdy armádu svých Schneiderů, tak by to skončilo jako sestřel MH17 - informačním chaosem, který se v malé (ale účinné) formě daří šířit v případě útoku na dvojčata.

Re:

Co sem taháte jméno Schneider ? Umíte věcně argumentovat? Kurňa, to už novinář nesmí nic napsat , aby se neozvali " demokraté" dle USA ?

Re:

Novinář smí napsat to, co odpovídá vidění světa jeho šéredaktora (zde pana Léka) nebo může přímo lhát (píše-li na Parlamentní listy).

V obou případech se jakékoliv obvinění Impéria bere jako neprokázané v případě, že se Impérium samo nepřizná. Všechny ostatní důkazy jsou chápány jako neprůkazné a povinností novináře je zaútočit na ty, kteří se tyto důkazy odvažují zmínit.

Podle logiky pana Schneidera by například pokus na StB o vraždu Pelikána byl jen fejk novinářů (placených Sorosem?), protože to neprošlo přes nezávislý soud.

Prima

díky za reakci - zase plytké žvásty, žádný argument, takže tam chybu asi opravdu nemám, i když nevím, jak inteligentní fake-tank máte za zády, ale nic věcného jste nenapsal.

A už vám dochází i ty fejky, a tak se mi snažíte podsunout něco ze svých myšlenkových exkrementů, takže na férovku - nikoliv "podle mé logiky", ale podle toho, co blouzníte vy, a pokoušíte se to vydávat za moje myšlení.

Nikoliv, nevypovídá to o mně, ale o vás!! Děláte zde duševní striptýz, a je to hard-core-brutál !!

Re: Prima

Mily fake-tankisto, jste přeci analytik, takže jistě přijdete na to, který think tank placený Sorosem mám za zády. Přeci není možné, že by si Vašich lží, kojzarovštin a obyčejného novinářského diletantství všiml běžný čtenář, který umí akorát otevřít google, jít přímo ke zdrojům a nespadne mu brada z toho, jak ten Schenider umí užasně urazit všechny ostatní. To by byla přeci ostuda :-)

Na parlamentních listech jste tvrdil otevřené lži.

Sám moc dobřě víte, že pokus o vražda Pelikánana plánovaný naší StB by nikdy nešel před italským soudem dokázat a místní Schneidři by rozpoutali tirády o fušeřích, hlupácích, impotentech atd (kvalitní analytik Vašeho kalibru těchle fejkálií vyprodukuje mnohem víc, když mu dají parlamentní listy prostor ze sebe udělat to, čím hluboko uvnitř jste), kteří si dovolí tvrdit, že to tehdy zorganizovala StB.

Prostě když se rusové sami nepřiznají, každý důkaz je zpochybnitelný ... jednoduché jak kojzarovská novinařina. Prostě Rosenberg byl ve schneiderovském svě

Re: Prima

Prostě Rosenberg byl ve schneiderovském světě 50 let nevinná oběť amerického deep state, přes to nejede vlak. Nic proti němu přeci nebylo, jeho obvninění byl FEJK. Když se pak prokázala jeho vina, tehdeší Schneiderové už měli své odpracováno a místo nich nastoupili noví - Schneiderové s Trumpetami.

PS I hodně podprůměrný analytik by si zjistil, koho sdružuje asociace, od které se nechá vyznamenat. Svazáky to ovšem nezajímá, ti chtěji slyšet důkaz o svém vyvolení prozřetelností.

Re: Prima

Pane Šilhane Husa upálili zednáři. Jak se vám do diskuze o Afghánistánu dostal chudák Rosenberg je ve hvězdách, ale nešť. Tak jistě víte, že spolu s ním byla popravena i jeho nevinná manželka.Taková americká Milada Horáková..

Re:

Tak duo Fohl a Šilhan to je tady pod články pana Schnaidera taková komicka dvojice něco jako dva písaři Bouvard a Pécuchet :-)

Re:

Josef Dub, zřejmě také jeden ze Schneiderovy trollbrigády!

Re:

Lhaní pana Schneidera na parlamentních listech je doložitelné.

Re:

Tak to doložte, tlučhubo!