Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 68
  • Poslední: 17.11.2018 13:08
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Tip

Tip pro pana Jana Schneidera ode mne: Teď už zase pryč od Skripala a Chášakdžího a rychle k boji proti Istambulské úmluvě a na podporu preláta Piťhy!

Re: Tip

No když byl pan Schneider schopen vyanalyzovat, že pan Štěpánek by měl být v mediální radě ČT, protože chtěl vyhodit ČT do vzduchu, tak bychom od něho jistě obdrželi jedinenečný rozbor plánovaného ovládnutí světa ze strany homosexuálů :-))

Re: Tip

To máte, pane Šilhan, pravdu, pan Jan Schneider to bude ale mít v tomto případě opravdu velmi těžké, protože pan profesor Piťha v tomto ohledu nasadil laťku opravdu, ale opravdu, hodně vysoko!

Re

Typický trik z trolského zásobníku, když už nemám žádné argumenty, tak sáhnu k podpásovce, že!

Skripal vs Chášakdží

Žádný strach, Saudská Arabie je západní spojenec, takže mu žádný trest ze strany západních zemí nehrozí. Zatímco když jde o Rusy platí, že rozum a dekorum jde v jejich případě stranou a každá hůl na ně je dobrá a prospěšná.

Čímž čirá licoměrnost poráží nikoli jen mravnost, ale dokonce už i jen pouhou západem předstíranou hru na ni.

Jakou spojeneckou smlouvu na Česko se Saúdskou Arábií?

Re:

Pane Šilhane,standardně, vy neumíte číst. V příspěvku o smlouvě Česko a Saudská Arábie ani slovo a to nevylučuji, že nějaká existuje. Každopádně NA Tatra české výroby patří k běžnému vybavení jejich armády.

Re:

Děkuji za vysvětlení. Sice pořád nevím, v čem je SA naším spojencem, ale možná jste slovem "západní" nemyslel Česko:-)

Jakou hůl na Rusko máte na mysli? Sankce reagující na imperiální expanzi na Krym a Donbas? Copak Saudové někam expandují? Ostatně když Impérium expandovalo na území Gruzie, tak žádná hůl nepřišla ... no a s jídlem roste imperiální chuť. Po přijetí sakncí postup ruských turistů na ruských tancích na Donbase skončil. Máme-li Saudům měřit stejným metrem, menší expanzi (jako byla ta ruská do gruzie) bychom jim dovolit měli :-)... ono už se to děje v Jemenu a Tatře Saudské penízky nesmrdí.

Nebo mluvíte o vraždě Skripala? Copak ̈Turecko sdílelo tajné informace (nad rámec sdílení NATO) na podobné úrovni jako v případě Velké Británie? A žádalo Turecko o solidaritu spojenců z NATO? O tom nic přeci nic známého není, máme o zemanizaci toho novináře jen mediální informace.

Chceme-li kritizovat pokrytectví jiných, měli bychom nejprve zarazit vlastní zbrojní kšeftíky a do toho se

Re:

nikomu nechce.

A jen tak na okraj, chybí mi tu další známá schneiderovština: vojenskoprůmyslový komplex a deep state. Těmito pojmy lze argumentovat kdykoliv kdekoliv - obzvlášť bojovníkům proti Obamovi, Clintonové nebo Allbrightové (o té pan Schneider otevřeně lhal). Ale když máme vliv vojenskoprůmyslového komplexu černý na bílém před sebou - vojenskoprůmyslový Trump kšefty s SA rušit nehodlá - tak se to panu Schneiderovi do krámu nehodí.

Re:

Šilhane, vy dezorientovaný grafomane, vždyť vy už ani nevíte s kým se vlastně přete. O nějaké holi na Rusko psal někdo jiný, úplně jiný. Jinak když už jste tu otázku nastolil, tak sankce jsou podle vás co?

Re:

S panem Schneiderem a Vámi.

Re:

A panem Dubem :-)

Re:

Pane Šilhane, vy jste ovšem úplně jiná liga. Spolu s panem Fohlem.

Re:

Patrně ano, neumím pečlivěsleektovat informace skrze ideologické brýle jako pan Schneider.

gruzie začala, koneckonců- mele se to tam desítky let

https://zpravy.idnes.cz/valku-rozpoutala-gruzie-ale-rusko-hrotilo-napeti-zjistili-experti-eu-1z0-/zahranicni.aspx?c=A090930_144505_zahranicni_ipl

Podnět redakci

Server “ Česká pozice” by si měl vzít a to všeobecně k srdci moudrá slova jistého mediálního analytika, který nedávno vyřkl jedno opravdu pozoruhodné doporučení: “Když někdo tvrdí, že venku prší, není úkolem redakce média, hledat někoho, kdo tvrdí, že venku neprší, stačí se podívat z toho zatraceného okna, jak tomu skutečně je!”

Jinak bych si dovolil poznámku, že notoricky doporučovat příspěvky pana Jana Schneidera ze strany redakce serveru “Česká pozice” je opravdu, ale opravdu, postradatelné a ukazuje to jen pokleslou žurnalistickou kulturu vedení tohoto serveru.

Re: A je to venku. Cenzorské myšlení páně Fohla

se nedálo a nakonec se provalilo. Nedostatek racio argumentů je takových týpků chronická, tak jediné řešení dle nich je cenzura a zákaz. Kdysi i následoval postih.

Volně dle TGM: Demokracii bychom měli, ještě nějaké ty demokraty sehnat........

Re: A je to venku. Cenzorské myšlení páně Fohla

Kdybyste, pane Kozák, pozorně četl můj příspěvek, tak byste musel pochopit, že jsem nepožadoval cenzuru, stačilo by totiž, kdyby redakce upustila od notorického doporučování článků pana Jana Schneidera a přenechala úsudek o jejich kvalitě čtenářovi!

A jak se to doporučováni projevuje?!He? Já vítám každý jiný názor od unifikovaných z našich veřejnoprávních hlásičů. Má hlavu a patu, na rozdíl od tupé selekce čt , čro.

Re:

Nemohu za to, že zřejmě neumíte číst, pane Míro Kozáku, příspěvky pana Jana Schneidera jsou na serveru “Česká pozice” často publikovány pod pojmem “doporučujeme”, jak se každý může snadno přesvědčit!

A že Váš mediální ideál leží někde daleko na Východě, je skutečně jen Váš problém!

Mam otevřenou mobilní verzi a tady se žádné vaše"doporučení" nenalézá, jen denní přehled a nic k tomu, he?! A dík za ten váš závěr, jen utvrdil, kádrovácké myšlení opětovně vybublalo, che che. A ideálem je pro mne kazdy rozumně myslící člověk , ať je odkudkoli, na rozdíl od škatulkujících kádrováků

Re:

Pane Kozáku, pokud chcete nahnat panu Schneiderovi body za počet diskuzních příspěvků, pusťte se do křížku s panem Fohlem. Nekonečný příběh bez věcného obsahu. Můžete tak kreativně strávit i několik dnů.

Cooo? Kreativně, mam jinou představu o kreativitě. Spíše je je to fuška pro starého Sysifa, boj s blbostí nemá konce

Re:

Pardon, "kreativně".

Re:

Je vidět, že panu Janu Schneiderovi a jeho věrné trolbrigádě zřejmě šlapu na kuří oka a to mě opavdu těší!

Re:

Pane Fohle, vy jste tu jen pro srandu králíkům..

Re:

Já mám králíky moc rád, nejlépe na smetaně s knedlíkem! Ale věřte mi, pane Křivane, že pro králíky to v tomto případě určitě žádná sranda není!

Re:

Pane Fohle, tak jinak. Vaše sebechvála smrdí.

Re:

Nějak mě stále uniká, kde je v mém posledním příspěvku sebechvála!

Re:

Ano pane Fohle, to je váš problém. Nerozumíte psanému textu, ani tomu vlastnímu.